GRAV, sandboxowa gra akcji, która utrzymana jest w klimatach sci-fi i w którą niektórzy z Was pogrywają, zmieniła swoje oblicze.

Pod koniec października GRAV otrzymał olbrzymia aktualizację zwaną Odrodzenie (GRAV Reborn), która to całkowicie zmieniła wiele obecnych w grze systemów. Aktualizacja ta była reklamowana przez twórców gry jako największa od czasu premiery gry na Steam we wczesnym dostępie. Gra otrzymała nowe biomy, nowych przeciwników, nowe bronie i pancerze, nowy interfejs oraz całkowicie nowy świat startowy.

Zadaniem graczy w GRAV jest eksploracja planet, których to powierzchnie są generowane proceduralnie dzięki czemu zapełnione zostały różnorodną roślinnością, zwierzętami oraz minerałami potrzebnymi do wytwarzania przedmiotów. Dzięki surowcom, które znaleźć można na powierzchni planet, gracze mogą skonstruować olbrzymie bazy, czy nawet pojazdy.

W GRAV można walczyć z innym graczami, ale można też połączyć z nimi siły przeciwko wrogim NPC.

 

Od dzisiaj, czwartek 12 listopad, aż do 15 listopada macie okazję zagrać w ta grę za darmo. Na portalu Steam ruszył właśnie darmowy weekend z GRAV, a jeśli gra przypadnie Wam do gustu to możecie także skorzystać z 66% zniżki przy jej zakupie.

Poprzedni artykułRuszyły przygotowania do turnieju H1Z1 Showdown
Następny artykułPrzetrwają tylko gildie mające cel istnienia