W dniu dzisiejszym rusza w Korei G-Star 2015, jedna z większych w tym regionie konwencji poświęconej tematyce gier, i właśnie tutaj Nexon ma zaprezentować swoje nowe MMO.

Fani serii spodziewają się, że Need for Speed: Edge może stać się następcą zamkniętego w lipcu 2015, Need of Speed: World.

Gra ta tworzona jest przez koreańskie studio Spearhead należące do Electronic Arts. Wykorzystując silnik Frostbite 3 nowa wersja Need for Speed ma położyć nacisk na fizyczną wydajność wyścigów, tak aby gracze mogli doświadczyć prawdziwych emocji w kontrolowaniu sportowych samochodów.

 

Rozpoczęcie się G-Star oznacza, że dziś i jutro usłyszymy sporo informacji o nowych grach tworzonych przez azjatyckie studia.

Poprzedni artykułHi-Rez oferować będzie wczesny dostęp do Paladins
Następny artykułArena PvP w Blade&Soul to sprawdzian umiejętności graczy (klucze do bety!)
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Salusik

No i super… mało mnie obchodzi czy to będzie tak samo pobugowane jak NFS World, ile będzie idiotów tam i tym podobne… mnie interesuje tylko, aby było tam kilka wypatrzonych przeze mnie samochodów do kupienia za IGC i aby ich malowanie było jak w Worldzie albo i lepiej dopracowane i będę szczęśliwy.
http://postimg.org/gallery/2go2n37a/