Wszelkie tryby Battle Royale biją obecnie rekordy popularności, a szczególnie te stworzone dla Arma 3 oraz H1Z1 przez Brendana Greene, znanego fanom pod pseudonimem „Playerunknown„.

Popularność tych gier została także zauważona przez koreańskie studio Bluehole, które znane dotychczas jest ze stworzenia popularnego MMORPG – TERA oraz Devilian. W dniu wczorajszym studio to ogłosiło rozpoczęcie prace nad nową grą nawiązująca do trybów Battle Royale, gdzie stanowisko dyrektora kreatywnego zajął Playerunknown. Na tą chwilę projekt ten nazywa się Playerunknown’s Battlegrounds i powstaje na silniku Unreal 4.

Playerunknown_BATTLEGROUNDS

Playerunknown’s Battlegrounds od podstaw tworzone jest z myślą o zaciętych walkach PvP. Zgodnie z pierwszymi ujawnionymi założeniami, w meczu będzie brało udział 64 graczy, którzy to rozpoczną swe zmagania na odległej wyspie i bez jakiegokolwiek sprzętu oraz zasobów. Jak to zwykle bywa w tego typu trybach, gracze będą musieli znaleźć broń, pojazdy oraz surowce, aby mieć szansę na przeżycie.

No to jak myślicie, ma szansę powodzenia ten tytuł, czy też rynek jest już zbyt nasycony tego typu grami?

1 KOMENTARZ

  1. czy ja tego już gdzieś nie słyszałem 😀 Za dużo tych gier wychodzi tego samego typu. Czemu twórcy tak pchają do przesycenia rynku. Wolę mieć mnie gier danego typu ale wiecej gatunków

Comments are closed.