Nie ma w tej chwili tygodnia, abyśmy nie słyszeli o powstawaniu kolejnej gry MMO. Okazuje się, że od jakiegoś już czasu małe rosyjskie studio, tworzy na silniku Unity 3D strzelankę sci-fi – Beyond The Destiny.

Akcja gry ma rozpoczynać się będzie w 2117 roku, kiedy to fragmenty nieznanego asteroida spadły na Ziemię. Badając trajektorie lotu, naukowcy byli w stanie określić iż asteroida ta przybyła na Ziemię z kierunku konstelacji Wielkiego Psa. W resztkach asteroidy naukowcy odkryli niezwykły minerał Luxirite, który potrafił dostarczyć niewiarygodnie potężnego źródła energii. Dzięki niemu nastąpił olbrzymi postęp naukowo-techniczny, a przełomowym odkryciem było urządzenie do teleportacji. Złoża tego minerału zostały jednak wyczerpane i dlatego też postanowiono wdrożyć w życie projekt Kolonia, w którym to ludzkość poszukuje odpowiedniej planety do kolonizacji, na której znajdowałby się Luxirite.

I w tym właśnie momencie, w tajnym kompleksie badawczym i jako jeden z kandydatów do skoku na odległa planetę, gracz rozpocznie swoją przygodę w Beyond the Destiny.

W grze tej gracze będą mogli podróżować i zwiedzać wiele planet, które posiadać będą unikalne cechy fizyczne. Co ciekawe gracze będą w stanie modyfikować krajobraz planet, a nawet wpływać na klimat, ale i tak sukces zależeć będzie głównie od zdolności przystosowania się do środowiska.

Zgodnie z informacjami zawartymi na oficjalnej stronie gry, gracze będą mogli tworzyć własne miasta, fabryki i tworzyć całe łańcuchy produkcyjne, a nawet zaprosić innych graczy do przyłączenia się do nich. Budynki chronić będą przez różnego rodzaju niebezpieczeństwami, dlatego też gracze otrzymają możliwość ich budowania oraz naprawy. Dodatkowo potrzebne surowce wydobywać się będzie z tworzonych kopalni, a oprócz tego gracze będą w stanie uruchomić masową produkcję i handlować wytworzonymi przedmiotami z innymi graczami.

W grze dostępne będą roboty, pety oraz mnóstwo pojazdów.

Nie wiadomo zbyt wiele o samej rozgrywce, ale wiadomo, że fabuła gry odgrywać będzie większą rolę, niż tylko opowiadanie ciekawej historii.

 

No cóż, kolejny tytuł dodany „do obserwacji” i zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

Musze powiedzieć, że lubię klimaty sci-fi, więc trzymam kciuki.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.