Dzisiaj, o godzinie 6:01 rano, oficjalnie wystartowała zachodnia wersja Blade & Soul, która już od dłuższego czasu oczekiwana była przez graczy z Europy i Północnej Ameryki.

 

NCSoft zdecydował się na wprowadzenie pewnego rodzaju ograniczeń w tworzeniu postaci. Otóż, zarówno serwery NA, jak i Eu są na pewnego rodzaju rotacji i między określonymi godzinami nie ma możliwości stworzenia na nich postaci. Pełną listę serwerów możecie sprawdzić tutaj, natomiast jeśli chodzi o serwery EU to dostęp do nich będzie zablokowany w następujących godzinach:

  • 15:00 – 20:59 Wild Springs oraz Hao District
  • 21:00 – 2:59 Windrest oraz Cardinal Gates

Zgodnie z komunikatem NCSoft, osoby, które posiadają postacie na serwerze Windrest lub Mushin mogą je bezpłatnie przenieść na inny serwer. Niestety, jeśli któryś z graczy zdecyduje się na ten krok przepadają mu zdobyte poziomy oraz przedmioty.

Aby móc zagrać w Blade & Soul musicie posiadać konto NCSoft (to samo co WildStar) oraz ściągnąć launchera i zainstalować grę.

No to kto z Was ma w planach poszaleć w Blade & Soul?

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Joe Rachitynowy

to f2p jest?

Kamil118

Tak

Kamil118

Gram na WIld Spring; Blade Dancer – Hooire

WujeQ

ja zalogowałem sie o 6,20 rano i windrest był zablokowany 🙁

Pikiel

Hmmm to juz wyszlo? Czemu mi sie wydawalo ze teraz jest premiera w Koreii a w EU dopiero za pare miesiecy??? A moze to byl Bless… za duzo tych MMO, myli mi sie wszystko..

goompas

Za dużo ayaaaaaaaaa

WujeQ

Ja gram na Ebonie nick taki jak tutaj