Przed świętami na serwer testowy PlanetSide 2 trafiła olbrzymia aktualizacja, a wraz z nią nowy system konstrukcji baz.

Oczywiście wierni fani taj gry już od momentu wprowadzenia tych zmian próbowali popsuć ten serwer – no w końcu wszystko musi być należycie przetestowane, prawda?

Testy graczy nie umywają się jednak do testów przeprowadzonych dwa dni temu, w którym uczestniczyli devsi tej gry wraz z graczami. Cel był prosty – wybudować wielki labirynt na Indar i zobaczyć co się popsuje…

 

Jak widać serwer żyje, chyba nic się nie popsuło, więc jak myślicie – kiedy zmiany te trafia na serwery Live: ten tydzień, czy przyszły?

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Artur Chabiński

Z tego co pamiętam serwer się sypał przy detonacji reca. Naprawili to?

No i w teście zabrakło jednej rzeczy – graczy. Ilu devsów to testowało? Pewnie liczba nie przekroczyła 100, a zwykle na kontynencie jest więcej graczy. Jestem ciekawy jak ten test by wypadł jakby poproszono graczy o przynajmniej zalogowanie się w tym czasie.

Mam jeszcze jedno pytanie. Gdzieś można zobaczyć parametry serwerów w trakcie testu? No i oczywiście parametry jakie są codziennie na serwerach live? Jestem ciekawy jak to wygląda.

Kinya

To był test z graczami, i devsów było kilku, graczy więcej. Wiesz, problem jest taki, ze niewielu graczy lubi logować się na serwer testowy. Jestem natomiast przekonana, że Shaql robił za conajmniej 100 graczy 🙂

Artur Chabiński

Tylko szkoda że wcześniej nigdzie nie było ogłoszenia. Najlepsze by było info na maila – po to zapisywałem się na newsletter. Wczoraj miałem wolny wieczór to mogłem się „pobawić”.

Kinya

Było info – na twitterze przez Burnessa dane, ale sam test byl o pólnocy z poniedziałku na wtorek 🙁

Emhyr var Emreis

Wow. Jest duża szansa że populacja graczy podskoczy 😀

JemVanusy

Mogli jakiegoś maila wysłać czy coś.. Często jeszcze o północy siedzę, chętnie bym wtedy wpadł. A jedyne informacje jakie czerpie o grze to Twój portal i ew maile i nic nie wiedziałem o testach, a szkoda. No ale cóż, oby prędko poprawnie wprowadzili aktualizacje!