Już niedługo do gry wprowadzone zostaną kolejne zmiany związane z dowodzeniem, na które z niecierpliwością oczekują gracze PlanetSide 2.

Oczywiście wiemy już o takich funkcjach jak tworzenie małych oddziałów, wydzielonych z drużyny, czy też małych udogodnieniach, jakie dostępne będą za pomocą minimapy. Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek…

Panie i Panowie – czas odnaleźć w sobie artystę, gdyż już niedługo liderzy drużyn będą mogli pobawić się kredkami na mapie PlanetSide 2…

20160101_ps2_mapa-rysowanie-2

20160101_ps2_mapa-rysowanie-1

Zgodnie ze słowami RedDottera w pierwszej fazie wdrażania tej funkcji dostęp do niej uzyskają liderzy drużyn, w kolejnej fazie – liderzy plutonów. Dodatkowo gracze będą mogli wybrać, rysunki którego dowódcy – drużyny lub plutonu, chcą widzieć na mapie.

I tak się zastanawiam – co narysujecie jako pierwsze, gdy zostanie to wprowadzone do gry?

11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kutasa 😀

PLH

Funkcję kutangens w dziedzinie liczb rzeczywistych od 0 do π.

Simion

Wiedziałem że ktoś to napisze X) .

denat

Każdy normalny człowiek w takiej sytuacji narysuje męskie przyrodzenie. Nie widzę innej możliwości. Ale pomysł jest dobry. Popieram. Jeszcze fajnie by było móc na mini mapie to włączyć. Łatwiej wskazać cel lub miejsce zbiórki.

VintageMan

Super sprawa.

JemVanusy

Bardzo tego brakowało 🙂
Już widzę te chu..we ataki które na początku będą wyprowadzane :p

nukemski

Kutang klan! 😀

dogmaticus83

Penisy… będzie mnóstwo penisów…

balrogos

Mowilem o tym 2 lata temu dokladnie, tylko moj pomysl szedl globalnie cyzli mozliwosc rysowania i wymyslenia strategii ze wszystkimi dowodcami na mapie np ty mowisz ze atakujesz ten punkt ktos inny ze ten w tym wyszczegolnione pojazdy punkty spawnow itp.

BlackJDragon

Tak było 😉