Czy jest możliwe, że tak jak spodziewaliśmy się tego po pierwszym pokazie gry podczas SOE LIVE 2013, zagramy w EQ Next jeszcze w tym roku? Poniżej zebrałam wszystkie informacje na temat EQ Next, jakie ujawnione zostały przez ekipę DBG w minionym roku.

No i to by było na tyle.

Mam nadzieję, że nie rozbolała Was głowa od ilości przekazanych przeze mnie informacji 😀

eqnext_qeynos

 

 

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PolicMajster

Chciałbym powiadomić, że z powodu tak dużej ilości informacji zawartych w tym poście zdecydowałem się rzucić pracę, zerwać kontakty z rodziną i zaszyć się gdzieś na pewien czas aby to wszystko jakoś w miarę ogarnąć. Przecież to jest lektura na całe życie. Łatwiej pójdzie z przeczytaniem „Historii filozofii”. Kinya! Że też musisz zamieszczać tak „opasłe” posty:)

Anselmo

W dalszym ciągu przedzieram się przez pierwszy tom …

ghoulas

postawiłem tezę o śmierci EQNext gdzieś w okolicach sierpnia 2014 jak widac niewiele się zmieniło od tego czasu. Landmark był fajny przez chwilę ale jak wprowadzili niepotrzebny grind i materialy w sklepie za kase pożegnałem sie z Landmarkiem.

JemVanusy

Dlatego właśnie nigdy więcej (chyba) nie kupię za realną kasę wczesnego dostępu do gry. Kupiłem, i cholernie żałuję bo kasa w zasadzie nie mała.

Joe Rachitynowy

AAAA, już myślałem, że przeczytałem wszystko, a tam są jeszcze odnośniki …

RetardedKitty

Mój portfel piszczy i płacze gdy myśli o tym ile pieniędzy z niego poszło na Everquest Landmark… I to tylko dlatego bo jak głupi uwierzyłem w projekt.

Pikiel

Z tego co pamietam, mozna bylo zrobic refunda tych paczek Landmarkowych. Moze to jeszcze jest aktualne?

Pikiel

Coz, gdzie kucharek szesc, to i nie ma o czym pisac. W Nowym roku najlepszego ekipie DBG (tak z litosci i sentymentu) – zeby udalo im sie cos zrobic, moze nawet gre.