Okres świąteczny minął i czas zabrać się do pracy, tym bardziej, że jeszcze w styczniu na serwery ArcheAge trafić ma zapowiadana wcześniej aktualizacja 2.5 – Krwawa Pieśń.

Z tekstu opublikowanego na stronie głównej ArcheAge możemy dowiedzieć się, co konkretnie czeka na osoby, które odważą się przekroczyć tajemniczy portal w kształcie smoka, jaki pojawi się w Mistmerrow. Portal ten prowadzić będzie do nowej instancji – Mistsong Summit, w której będziemy musieli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Zgromadzona w okolicy straż z Crimson Watch mieć będzie dla nas wiele misji, które pozwolą odkryć historię tej tajemniczej lokalizacji.

Nowa instancja przeznaczona jest dla grup 5-cioosobowych i znajdziemy w niej nowy sprzęt dla różnych klas, nowe wyzwania oraz nowych wrogów.

Naszym zadaniem jest dotarcie na szczyt oraz zlokalizować i usunięcie trzech przywódców: Dochul, Sojung oraz Aria, którzy przetrzymują uwięzionych mieszkańców. Aby do nich dotrzeć będziemy mieć do wyboru dwie drogi wiodące na szczyt: prostą prowadzącą przez Breathswept Avenue oraz krętą, która wieść będzie przez Whispering Street.

Breathswept Avenue wiedzie prosto do miejsca gdzie zebrali się liderzy, ale jest strzeżona przez potężne Oni i dlatego zalecana dla postaci posiadających dobry sprzęt. Ścieżka przez Whispering Street jest dłuższa i zaludniona słabszymi przeciwnikami, ale za to wypełniona niebezpiecznymi pułapkami.

Pokonaniu przeciwników jakich napotkamy w drodze na szczyt, nagrodzi nas dużym lub małym klucz Mistsong. Duży pozwala odblokować wrota wiodące do jednego z liderów. Jest to bardzo ważne, aby pamiętać, że klucz ten dostępny będzie tylko przez ograniczony czas.

archeage_mistsong_sojung

Konfrontacja z liderami nie będzie łatwym zadaniem. Każdy z nich stosuje unikalne taktyki, dzięki którym może Was powstrzymać.

Wraz z aktualizacją 2.5 Mistsong Summit dostępne będzie w wersji łatwej oraz normalnej, a za kilka miesięcy z pewnością wprowadzona zostanie wersja trudna tej instancji.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Joe Rachitynowy

ehhh, azjaci 😀