Twórcy Wild Terra skupili się obecnie na ulepszeniu dostępnych serwerów. Wprowadzenie do gry nowych funkcji wymaga istotnych zmian w aplikacji serwera i dlatego podjęto decyzję, aby właśnie nad tym skupić się w najbliższym czasie.

Pierwszą z nowych funkcji jest znaczne, bo nawet o kilkadziesiąt razy, powiększenie dostępnych obecnie map. Co ciekawe, to mają one być generowane proceduralnie osobno dla każdego serwera, a to oznacza, że każdy serwer będzie mieć niepowtarzalne widoki.

Wprowadzenie powyższych zmian będzie mieć bezpośredni wpływ na pojawienie się w grze nowych funkcji, o które od dawna proszą fani tego tytuły. Twórcy gry planują dodać między innymi instancje, kopalnie gdzie gracze będą mogli walczyć o surowce, co da więcej znaczenia walkom PvP. Dodatkowo wprowadzone maja być klany i ich terytoria na których będzie można wybudować zamki, tereny PvE oraz wierzchowce.

Nowe oprogramowanie dla serwerów ma zostać przetestowane do końca lutego. Więcej na temat planowanych nowości możecie poczytać na stronie głównej gry.

201601-wild-terra-2

Poprzedni artykułGrav w bardzo okazyjnej cenie
Następny artykułFireFall wprowadza aktualizację 1.6