Mam wrażenie, że chyba wszyscy gracze PlanetSide 2 znają Wrela, twórce wielu filmów instruktażowych, jak i innych związanych z PlanetSide 2.

Wygląda na to, że już w listopadzie dołączył on do ekipy PlanetSide 2 i od tego momentu pracuje nad wprowadzeniem zmian, które będą wspierać nowe funkcje w grze. Dzisiaj natomiast nastapiło jego oficjalne przedstawienie jako członka ekipy projektowej tej gry:

DayBreak Games spodziewa się świetnych rzeczy po PlanetSide 2 w 2016 roku , a pierwszą z nich jest informacja o tym, że Wrel dołaczył do naszego zespołu projektowego. Już od listopada pracuje od za kulisami nad wprowadzeniem pewnych zmian oraz wsparcia dla nowych funkcji, włączając w to te jakie zamieszczone zostały na Reddit. Wrel sam zabierze głos, ale jak dla nas jest to wspaniałe doświadczenie i z niecierpliwością czekamy na dodanie jego perspektywy do naszego zespołu.

Zgodnie ze słowami Wrela jego kanał na YT nie zniknie, ale prawdopodobnie stanie się jeszcze lepszy w związku z tym, że będzie on mógł przedstawić proces myślowy za niektórymi decyzjami.

No to jak – myślicie, że Wrel w ekipie projektowej PlanetSide 2 jest zmianą na plus?

 

 

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wabciu

To przynajmniej bedziemy mieli więcej oficjalnych filmów od DBG. 😛

Otori

Bardzo dobrze. Wreszcie przedstawiciel społeczności w szeregach DBG.

JXRaiv

Oglądałem filmiki Wrela dawno temu gdy pierwszy raz bawiłem się w Planetside 2 – w sumie to między innymi dzięki niemu się wtedy zainteresowałem tą grą. Robił (i zapewne wciąż robi) świetne materiały w które widać było, że wkłada dużo pracy. Moim zdaniem to świetna wiadomość.

Nukemski

O! Wrel! Super 🙂

Emhyr var Emreis

To najlepsze co mogło się teraz stać. Powiedzmy sobie szczerze. Kto z devów oprócz typowej pracy nad grą, katuje ją godzinami na serwerach publicznych?
No właśnie.
On zwyczajnie gra w Planetside 2 i czuje z czym są problemy i co jest naprawdę potrzebne. Na pewno da to wiele zmian na plus 😀

Balrogos

Jakos sie z tego powodu nie ciesze, a wrecz przeciwnie

ReNz0r

Nie mam pojecia dlaczego, ja Wrel znam osobiscie i wspolpracuje z nim na youtube od prawie roku, koles zna gre i bedzie wiedzial co zrobic zeby przetrwala i zachecala nowych do gry.

PLHammerhand

Jemu nawet garnkiem złota nie dogodzisz.

PLHammerhand

Mogli to zrobić wcześniej – wyrzucić Smeda, zatrudnić Wrela XD