Nexon America i WeMade Entertainment zapraszają graczy na prawdziwą przygodę w przestworzach w nadchodzącej grze MMORPG – Riders of Icarus.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem gracze wcielą się w rycerzy, ujarzmiających fantastyczne bestie, począwszy od dzikich niedźwiedzi, aż po ziejące ogniem smoki i to właśnie za ich pomocą toczyć będą walki zarówno na ziemi, jak i w powietrzu.

Riders of Icarus ma wprowadzić zupełnie nowy element akcji do gatunku MMORPG: walki powietrzne. Zgodnie ze słowami Seok Hoon, producenta WeMade Entertainment już teraz w wielu grach MMORPG występują oswojone smoki i latające wierzchowce, ale tak naprawdę nie mają one większego znaczenia w bitwach. W Riders of Icarus wierzchowce wprowadzą dodatkowy poziom rywalizacji i zabawy, wzbogacając walki na ziemi intensywną rozgrywką w powietrzu.

 

Riders of Icarus to rozległy, majestatyczny i wciąż rozwijający się świat, a zadaniem graczy będzie ujarzmienie i wytrenowanie setek dzikich bestii, z których każda cechować się ma wyjątkowym zestawem umiejętności. Jako waleczni rycerze staną oni do wspólnej walki w obronie ludzkości przed pradawną złą mocą i wysłanym przez nią potężnym bossom. Dzięki setkom zwykłych oraz latających wierzchowców niebo nie stanowić będzie już granicy podbojów graczy…

Pierwsze beta testy na serwerach w Ameryce Północnej i Meksyku potrwają od 28 stycznia do 2 lutego. Większy test, również dla graczy z Europy, odbędzie się w późniejszym terminie.

Zapisy do beta testów i najnowsze informacje o grze znajdują się na stronie: ridersoficarus.com.

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że z opisu gra ta przypomina mi Dragon’s Prophet… Niestety na ten moment nie wiadomo nic więcej o tym tytule.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

„Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że z opisu gra ta przypomina mi Dragon’s Prophet…” – dokładnie o tym samym pomyślałem :).