Już 19 stycznia, o godzinie 6:01 rano czasu polskiego, oficjalnie startuje zachodnia wersja Blade and Soul i dlatego też NCSoft opublikował na oficjalnej stronie gry kilka informacji, które mogą pomóc fanom tego tytułu w przygotowaniu do tego dnia.

Zacznijmy od serwerów: 10 amerykańskich oraz 12 europejskich.

blade&soul-serwery

 

Z tego, co się orientuję większość dużych polskich gildii zdecydowała się na serwer Windrest, więc jakby co to wiecie na którym serwerze zakładać postać lub go unikać 🙂

Jeśli braliście udział w beta testach Blade and Soul, to należy odinstalować tą wersje gry i zainstalować nową. Już teraz można ściągnąć nowego launchera gry, z tym że serwery nie będą dostępne poza rezerwacją nazw postaci i dla osób które zakupiły pakiety z wcześniejszym startem gry.

Rezerwacja nazw postaci dla osób, które zakupiły pakiety Disciple oraz Master, dostępna będzie:

  • serwery EU – 11 stycznia o godzinie 19:oo czasu polskiego;
  • serwery NA – 12 stycznia, od godziny 3:00 czasu polskiego.

Nazwa postaci zależna jest od regionu, a to oznacza, że może ona wystąpić tylko raz na serwerach NA oraz raz na serwerach EU.

Aby móc zarezerwować nazwę postaci, należy zalogować się do gry, stworzyć postać, wybrać serwer oraz podać nazwę. Ważne jest aby pamiętać, że nazwę postaci można zarezerwować dopiero po stworzeniu postaci. Jeśli chcielibyście zmienić wygląd swojej postaci w momencie premiery gry, to musicię ją skasować, a to oznacza, że ktoś może Wam zająć tą nazwę. Jednakże aby zmienić wygląd postaci możecie po premierze gry  zakupić w sklepie specjalny kupon – Character Alteration Voucher. Kupony te wchodzą w skład także pakietów Disciple oraz Master.

Gracze z pewnościa będą zadowoleni z tego, że będą mieć więcej możliwości w trakcie tworzenia postaci. Do gry dodane zostaną nowe fryzury, kolory włosów, odcienie skóry, a także więcej opcji dzięki którym dostosowuje się wygląd twarzy postaci.

blade&soul-postacie

Wszystkie osoby, które zdecydowały się na zakup Pakietów Fundatorów będą miały możliwość wcześniejszego zagrania w Blade and Soul, bo już od 15 stycznia, od godz. 19:00 czasu polskiego. Jeśli chcielibyście zakupić jeden z tych pakietów, to musicie sie pospieszyć, gdyż będą one dostępne tylko do 19 stycznia. Po tym czasie NCSoft rozpocznie sprzedaż nowych pakietów – startowych, które także będą oferować wiele atrakcyjnych bonusów.

No to kto z Was ma w planach zagrać w Blade and Soul tym bardziej, że będzie to gra F2P?

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WujeQ

No cóż trzeba będzie ściągnąć nowego launchera i pomyśleć nad wyborem klasy… a potem tworzenie postaci, czyli jakieś 20min.

Salusik

Szczerze co do mnie to zależy kto będzie grał z osób z tego bloga / forum. A raczej jak dużo tych osób będzie

Anselmo

Odpuszczam ten tytuł

Salusik

U mnie tradycyjnie jak w terze czy l2… blade dancer ]:->
Chociaż zastanawiam sie też nad assassin’em… no i jeszcze nie wiem czy wgl będę w to grał

ghoulas

czy ktoś wie na jaki serwer wybiera sie polskie community. Ułatwiło by mi to wybór.

WujeQ

„Z tego, co się orientuję większość dużych polskich gildii zdecydowała się na serwer Windrest”
Czytaj dokładnie.

Raido Lato

Pobieram. Dam tej grze szanse.

Pikiel

No az zobacze… Serwer Windrest powiadacie? Coz, tymczasem obejrze sobie The 36th Chamber of Shaolin i trylogie Ong Bak 😀