Jeszcze niedawno fani Blade & Soul oczekiwali z niecierpliwością na premierę tej gry na Zachodzie, a już dzisiaj na serwery wprowadzona zostanie spora aktualizacja, która doda kilka instancji oraz wprowadzi zmiany w co niektórych zdolnościach klasowych.

Jeśli gracie w Blade & Soul, to z pewnością ucieszy Was informacja, że już od dzisiaj będziecie mieć dostęp do nowych instancji grupowych w Bloodshade Harbor, czy też będziecie mogli poddać się samotnej próbie wytrzymałości w Wieży Mushin.

Instancja grupowa Bloodshade Harbor dostępna będzie w dwóch wersjach: łatwej 6 osobowej oraz trudnej dla 4 osób. Zanim jednak będziecie mogli do niej wejść, musicie skończyć trzy misje:

  • Invitation from Poharan
  • Breaking the Chain (Blackram Supply Chain Daily)
  • Wall Dash

Nagrody z tej instancji są dość ciekawe, gdyż oprócz broni, Soul Shield, czy też akcesoriów, gracze maja szansę otrzymać także nowe kostiumy oraz fryzury.

Do gry dodana zostanie także wersja rajdowa dla 24 osób – Nightshade Harbor, gdzie staniecie do walki ze sporą ilością przeciwników o zwiększonych punktach życia, ale zadających słabe obrażenia. Jedno jest pewna – instancja ta jest na poziomie łatwym, więc raczej każdy będzie w stanie ją ukończyć.

201602_blade&soul_Bloodshade_Harbor

Jeśli wolicie jednak grę solo, to możecie udać się do Mushin Tower, gdzie każde piętro wieży oferować będzie unikalne zagrożenia i dzięki temu będziecie mogli przetestować swoje umiejętności. Im wyższe piętro, tym trudniejsi przeciwnicy i cenniejsze nagrody.

  • Piętro I – należy wybrać przeciwnika z 6 dostępnych, a każdy z nich ma inny styl walki. Po jego pokonaniu, należy wybrać drugiego przeciwnika i jego także pokonać;
  • Piętro II – boss Silver Deva;
  • Piętro III – miejsce gdzie stawicie czoła kilku pokonanym wcześniej przeciwnikom jednocześnie;
  • Piętro IV – możecie wybrać pomocnika z piętra I i razem z nim walczyć przeciwko Pale Stalker Jingshi;
  • Piętro V – boss Hulking Augerite;
  • Piętro VI – koło nieszczęścia wybierze któremu z czterech bossów stawicie czoła;
  • Piętro VII – tutaj zmierzycie się z najlepszym miecznikiem imperium – Junghado.

Oprócz tego do gry dodane zostanie 5 poziomów Hongmoon, co oznacza, że będzie można zdobywać doświadczenie i zdobywać kolejne zdolności oraz statystyki.

Pełne notki znajdziecie na stronie głównej gry, natomiast serwery włączone zostaną o godzinie 19:00 czasu polskiego.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

Czemu robia takie proste rajdy? Znow pod amerykanow? Sigh…

WujeQ

Murica nie jest dobra w myśleniu… A dodali jeszcze event Valentynkowy