Myśleliście, że Landmark został zapomniany przez studio DayBreak Games? Okazuje się, że nie do końca i w marcu doczeka się olbrzymiej aktualizacji oraz resetu serwerów (wipe). Lepiej późno niż wcale zważywszy na to, że właśnie minęły dwa lata od premiery tej gry we wczesnym dostępie.

W lutowych nowościach Landmarkowych, Emily „Domino” Taylor ogłosiła, iż fani tego tytułu mogą szykować się na kolejną rundę konkursu na reprezentatywne budowle, jakie umieszczone zostaną na wyspie.

Podczas gdy istniejące na wyspach landmarki są niesamowite, to druga rocznica od premiery tej gry we wczesnym dostępie wydaje się być doskonała okazją, aby dodać kilka nowych budowli pokazujących nowe materiału i szalone techniki odkryte od czasu ostatniego konkursu.

Domino wyjaśnia dalej, że przez ostatnie kilka miesięcy ekipa Landmarka ciężko pracowała precyzując swoje plany i dodając nowe funkcje, a także pracując nad aspektami technicznymi. Na styczeń była planowana mała aktualizacja, ale zdecydowano się poczekać do marca, kiedy to na serwery wprowadzonych zostanie mnóstwo nowych funkcji. Gracze mogą spodziewać się w przyszłości co najmniej jednego resetu serwerów, więc warto zacząć zachowywać swoja pracę w szablonach. Co ciekawe, na „wszelki wypadek, gdyby miały zmienić się rozmiary działek” warto pomyśleć o podzieleniu budowli na moduły.

W zapowiadanej na marzec aktualizacji do Landmarka, wprowadzona zostanie możliwość kontrolowania czasu na działkach, jak i więcej możliwości kontroli kamery, w tym funkcja orbitowania oraz dowolnego przemieszczania się po działce poprzez stworzone tam struktury.

https://www.youtube.com/watch?v=fa7FHYsSfUM

 

https://www.youtube.com/watch?v=R9m5DXCm8Fg

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RetardedKitty

ehhh brak mi słów….

Joe Rachitynowy

? to ta gra żyje? wow. Myślałem, że już Smedley ją zabił…