The Division startuje już w przyszłym tygodniu, ale już teraz gracze zadają sobie z pewnością pytania, o to co nowego zostanie dodane do gry w przeciągu nastepnego roku.

W dniu dzisiejszym Ubisoft oraz Massive Entertainment w końcu oficjalnie ujawnili plany związane z aktualizacją The Division – darmowe, jak i płatne rozszerzenia.

Już w kwietniu gracze doczekają się pierwszego darmowego rozszerzenia „Najazdy”. Tytułowe Najazdy to nic innego jak specjalne czteroosobowe rajdy dla osób, które ukończyły wątek fabularne w tej grze. W nagrodę gracze otrzymają cenny ekwipunek, którym będzie można pohandlować pomiędzy poszczególnymi członkami danej drużyny.

W maju Ubisoft planuje wprowadzić kolejną darmową aktualizację – „Konflikt”. Wprowadzi ona nieco zamieszania w Mrocznych Strefach oraz doda kolejny rajd, który zlokalizowany będzie w pobliżu Ronda Kolumba.

the-division_free-update-2016

Na czerwiec 2016 przewidziano pierwsze płatne rozszerzenie – „Podziemie”, gdzie gracze będą mieli okazję zwiedzić korytarze oraz tunele położone pod miastem.

Latem okazać ma się kolejna płatna aktualizacja nazwana „Przetrwanie”, gdzie zadaniem graczy będzie przetrwać jak najdłużej na wrogim terenie.

Trzecie płatne rozszerzenie do The Division, zapowiedziane zostało na zimę 2016/17 roku. „Ostatni Bastion” wprowadzi nowy rodzaj zadania, gdzie gracze będą musieli przygotować obronę oraz jak najdłużej odpierać atak nieprzyjaciela.

the-division_dlc2016

Dodatkowo wraz z rozszerzeniami do gry wprowadzone zostaną nowe funkcje takie jak handel, zestawy ekwipunków, nowe elementy w Mrocznej Strefie, dzienne oraz tygodniowe misje.

Wszystkie wymienione aktualizacje wchodzą w skład przepustki sezonowej dla The Division.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
PolicMajster

Czyli za rok można będzie kupić całą grę. Juupi…comment image