Mieliście może nadzieję, że zagracie w obiecywane od dawna w The Division 2 zimowe wydarzenie wizerunkowe? No cóż, zawiedziecie się…

Pewnie nie ucieszy Was także informacja o opóźnieniu szumnie zapowiadanej na luty 2022 olbrzymiej aktualizacji do The Division 2 na „okres późniejszy”? Tak, też jestem wkurzona.

Kilka dni temu zespół The Division 2 podzielił się ze społecznością gry nowym komunikatem, który dość negatywnie wpłynął na i tak już niskie nastroje. Zarówno grudniowe wydarzenie wizerunkowe, jak i lutowa aktualizacja, zostały opóźnione. Po raz kolejny.

Oczywiście jest to bardzo rozczarowująca wiadomość, ale zgodnie z zapewnieniem developerów, potem będzie tylko lepiej. Powrócić mają regularne aktualizacje do The Division 2 i poniekąd właśnie dlatego zdecydowano się się na kolejne opóźnienie (ja obwiniam Avatara). W komunikacie podano, że developerzy chcą dopracować nową zawartość, w skłąd której wejdą nowe sezony i tryb rozgrywki, a także inne funkcje.

Ach, po Nowym Roku ma powrócić jeszcze komunikacja pomiędzy developerami i społecznością gry, a jej częstotliwość wzrastać będzie wraz ze zbliżaniem się do daty premiery.

Tymczasem do The Division 2 trafił maciupeńki Title Update 14. Wraz z nim do gry powróciła broń Bałwanek, mikołaje w wieżowcu, dodano maskę Chill Out oraz zmieniające się co tydzień Globalne Wydarzenia.

No to obstawiajcie – jak myślicie, kiedy do gry trafi nowa zawartość? W tym tempie i z tymi opóźnieniami, obstawiam koniec 2022…

Poprzedni artykułGrudniowa aktualizacja New World zmienia endgame, balansuje bronie i dodaje zimowe wydarzenie
Następny artykułNew World rozdaje multum darmowych prezentów – nie przegapcie!