Dzisiejszy dzień przyniósł dwie ważne informacje dotyczące studia Epic Games: nowa mapa dla Unreal Tournament oraz data dostępy do Paragon.

Unreal Tournament to sieciowa strzelanka F2P o bardzo ciekawym modelu biznesowym – nie ma w niej żadnych mikropłatności, natomiast Epic Games pobiera opłatę od rzeczy tworzonych i sprzedawanych przez graczy dzięki udostępnionym im zaawansowanym narzędziom moderskim.

Gra ta doczekała się nowej mapy – Chill, która umiejscowiona została w nordyckiej fortecy. Klienta gry możecie pobrać stąd.

Jeśli chodzi o Paragon, nową sieciową grę akcji w typie MOBA tworzoną przez to studio, to od dzisiaj fani tego tytułu mogą zakupić pakiety fundatorów umożliwiające wczesny dostęp do gry od 18 marca. Najtańszy kosztuje 19,99 Euro i gracz uzyskuje dostęp do trzech bohaterów, podczas gdy pakiety za 60 i 100 Euro odblokowują wszystkich obecnie dostępnych bohaterów, jak i kopię gry dla przyjaciela. Jeśli na ten moment nie jesteście przekonani, że warto – to poczekajcie do lata, bo na ten okres zapowiedziano otwarte beta testy tej gry.

 

Niestety, trzecia gra Epic Games – Fortnite, która jest w trakcie tworzenia, nadal objęta jest NDA…

1 KOMENTARZ

  1. EA w paru trybach i do tego z niepełnym dostępem do tej wersji alpha 😀 Niesamowite dla mnie jest to, że mnie to nawet nie zdziwiło…

Comments are closed.