Zgodnie z najnowszą informacją podana przez wydawcę Armored Warfare, już niedługo gracze będą mogli wziąć udział w Marcowych Szaleństwach, gdzie wygrać można będzie bardzo atrakcyjne nagrody.

I. Polowanie na kredyty

Wygraj 50 bitew PvP w każdym tygodniu, licząc od 7 marca, aż do 4 kwietnia, i zdobądź  nagrodę w wysokości 1 000 000 kredytów! Misję można powtórzyć cztery razy i zarobić łącznie 4 000  000 kredytów!!

II. Walka o premium

Wygraj 100 bitew PvP podczas trwania wydarzenia, czyli do 4 kwietnia, i zdobądź nagrodę w postaci 14 dni czasu premium, która to przyznana zostanie po 4 kwietnia.

III. Puma do boju!

Wygraj 150 bitew PvP w trakcie trwania Marcowego Szaleństwa i zdobądź główną nagrodę w Marcowym Szaleństwie, którą  stanowi opancerzony wóz bojowy 4 poziomu BWP‐1M Puma!

BWP-1M_Puma_Art

Aby wygrać przedstawione powyżej nagrody liczą się tylko walki PvP odbyte w czasie trwania Marcowego Szaleństwa, czyli od 7 marca do 4 kwietnia, i nagrody przyznane zostaną po 4 kwietnia.

No i jak Wam sie podoba taki miesiąc w Armored Warfare?

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał

Wygląda na to, że każdy miesiąc w AW jest lepszy od poprzedniego.

enTom

Proszę o kod na Chieftain Mk6 jeżeli posiada ktoś niepotrzebny kod proszę wysłać na e-mail maver1232@gmail.com dziękuje..