Bez względu na to, czy jesteście żołnierzem Terran Republic, New Conglomerate, czy też Vanu Sovereignty, Wasz wkład w walki na Auraxis został zauważony przez ekipę PlanetSide 2 i zosaniecie za to nagrodzeni.

Wszyscy gracze wersji na PC (PS4 w późniejszym czasie), którzy zalogowlai sie do gry pomiędzy 1 listopada 2015 oraz 25 maja 2016 otrzymają następujące nagrody:

  • kamuflaż Loyalty Soldier
  • tytuł – „Loyal Soldier”

planetside2_loyal-camo

Nagrody te otrzymacie tylko wtedy, jeśli wyraziliście zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych dotyczących PanetSide 2 („opt-in email”), a dodatkowo musicie zalogować się do gry do 5 czerwca.

Dodatkowo na 3 czerwca zaplanowano oficjalny stream PlanetSide 2, na którym omówiony zostanie nowo uruchomiony system konstrukcji oraz pokazane nad czym teraz pracują developerzy.

A do tego opublikowano nowy, kapitalnie wyglądający zwiastun PlanetSide 2.

Poprzedni artykułPremiera Landmarka już 10 czerwca!
Następny artykułGloria Victis wprowadza zmiany w systemie rzemiosł i reputacji
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Artur Chabiński

Poprzednio (jakieś 3 lata temu) dawali jeszcze konto premium na miesiąc 😛 .

Trochę w kiepskim momencie wyszła ta aktualizacja. Premiera Overwatch, Doom i dodatku do Wiedźmina 3 skutecznie przyćmią to :/ . Może być jak z Alundrą i Final Fantasy 7.

Tom Ek

Każdy moment jest dobry, mogli troszkę więcej zainwestować w kampanię reklamową, choć i tak sporo ludzi wróciło & zaczęło grać. Mały prezencik trafił w moje gusta 🙂

BlackJDragon

super, 3 raz to samo camo

Wabciu

A co z lojalnymi graczami od premiery gry? Już mam to camo.

JemVanusy

Od czasów DGB nie zauważyłem specjalnego doceniania graczy.. Pewnie to camo będzie się dostawać do końca istnienia tej gry

Salusik

Serio tak trudno zrobić system, który by wykrywał ile dany gracz odbierał nagród „Loyal Soldier”? Za każdy następny raz powinno być coś ekstra, albo poprawionego bądź innego… a tak to kogo DBG nazywa lojalnym? Kogoś kto zaczął niedawno grać i gra dalej? A co z tymi, którzy grają już kilka lat i „dostają” już coś co i tak mają? 😐

JemVanusy

Dlatego przestałem płacić abonament. Poza tymi bonusami, nic ponadto nie oferuje. Jak widać. Aż szkoda, że gry nie można zmienić tak ot, jak bank czy operatora.

Balrogos

No to masz 3 😀