Ja bardzo proszę, abyście potraktowali poniższy wpis z przymrużeniem oka, bo nie mogłam się oprzeć aby nie wspomnieć Wam o tym tytule. Pamiętajcie – robię to specjalnie dla Was 🙂

W ostatnim czasie powstaje wiele symulatorów, począwszy od tego gdzie możecie wcielić się w kozę, a skończywszy na tych związanych z przetrwaniem. Nie wiem jednakże czy wiecie o tym, że polskie studio Fireline Games pracuje właśnie nad nowym symulatorem, który może zrewolucjonizować rynek gier: symulator ekshibicjonisty…

Tak, dobrze to przeczytaliście. Powstaje gra, w której zadaniem gracza będzie pokazywanie męskiego „interesu”! Im więcej osób zobaczy Wasz „interes”, tym więcej punktów zarabiacie.

 

Jeśli chodzi o studio Fireline Games to stworzyły go osoby pracujące wcześniej nad między innymi takimi grami jak Hellraid: The Escape, Dying Light, The Witcher 2, Real Boxing. Pomysł na grę powstał w ramach jednego z weekendowych konkursów organizowanych przez studio Artifex Mundi i to właśnie ten projekt zdobył wówczas główną nagrodę.

intensive-exposure-5

Twórcy gry zdawali sobie sprawę z tego, że tematyka jest dość kontrowersyjna, dlatego też postarali się by wszelkie aspekty tej gry były lekkie i tak zabawne, jak to możliwe. Wesoła muzyka, jasne kolory, grafika oparta na wokselach – to wszystko ma za zadanie upewnić się, że gra ta odbierana będzie jako niewinny żart.

Trzeba powiedzieć, że tematyka Intensive Exposure jest dość… oryginalna, ale mam przeczucie, że gra ta odniesie spory sukces. Na tą chwilę tytuł ten możecie wspierać na Steam Greenlight.

3 KOMENTARZE

  1. Wreszcie gra w którą mogę się wczuć 😀

    Przynajmniej teraz eskhibicjoniści mogą dołączyć do grona obwiniaczy gier za złe wzorce 😀

    • Nie ma tak samo jak kobieta cycka pokazac nie moze ale meskie sa okej fuck logic. podpisalem petycje nawet zeby kobiety jak i mezczyzni mogly chodzic topless bo to bezsens.

Comments are closed.