Może i zakończono prace nad EverQuest Next – czego do tej pory nie mogą odżałować fani gier fantasy, ale nie oznacza to, że DBG nie pracuje nad czymś nowym.

Już kilka miesięcy temu, obejmujący stanowisko dyrektora kreatywnego studia – Jens Andersen, zdradził, że trwają prace nad kolejnym tytułem. Niestety, muszę zmartwić wszystkich fanów smoków, czarodziei i innych fantastycznych stworzeń – zgodnie z informacjami podanymi w ogłoszeniach rekrutacyjnych, kolejny tytuł  DayBreak Games Company też będzie strzelanką!

DBG-nowa-2

dbg-nowa-1

Powszechnie wiadomo, że strzelanki oraz survivale są obecnie na topie i raczej szybko to się nie zmieni. Widać to zresztą po olbrzymiej popularności H1Z1, więc nie ma co się dziwić, że DBG widzi w kolejnej tego typu grze, szansę na spory zysk.

No więc, jak myślicie – co to będzie?

Mam wrażenie, że tym razem zobaczymy połączenie PlanetSide 2 z H1Z1. Dodajmy do tego wpływ gier, która ja osobiście nazywam „wanna-be-MMOFPS„: The Division oraz Destiny, które to przyciągnęły sporą rzeszę graczy i zarobiły dla swoich twórców mnóstwo pieniędzy.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PLHammerhand

Mam nadzieję, że nie odbędzie się to kosztem PS2…

Wabciu

Planetside 3 😉

Balrogos

Lepiej niech dorbia PS2 i usuna Lattice.