Hmmm… Dziwne rzeczy dzieją się w Massive Entertainment i Ubisoft. W zeszłym tygodniu firmy te poinformowały o opóźnieniu rozszerzeń do The Division, po to aby skoncentrować się na poprawieniu rozgrywki, a teraz pojawił się komunikat o uruchomieniu serwera testowego na PC! Szok!

I w tym momencie moje oczy są jak 5-cio złotówki – czyżby twórcy gry w końcu wzięli sobie do serca opinie graczy i naprawdę skupili swoje siły na poprawieniu istniejących błędów oraz ulepszeniu rozgrywki? Na to wygląda!

Hola! Nie macie jednak co się spieszyć z logowaniem na serwer testowy aby zacząć zgłaszać błędy, gdyż w komunikacie na oficjalnej stronie gry ujawniono jedynie, iż pojawi się on „w najbliższej przyszłości”. Więc spokojnie, macie czas.

Dlaczego tylko na PC się pytacie? Ano dlatego, że tylko tutaj devsi The Division będą mogli wprowadzać tak wiele poprawek i tak często, jak będą tego potrzebowali. Przykro mi konsolowcy, ale wiecie jak to jest z tymi urządzeniami – więcej biurokracji i oczekiwania na pozwolenie wprowadzenia zmian, niż to wszystko warte…

Ubisoft opóźnia wydanie rozszerzeń do The Division

Jeśli już teraz chcielibyście pomóc twórcom gry w opracowaniu planu ulepszającego rozgrywkę w The Division, to możecie to zrobić udając się na specjalne w tym celu przygotowane forum: Agent Intel. Na forum tym możecie zgłosić najbardziej irytujące Was błędy – tylko spokojnie, limit to 10 błędów więc się nie rozpędzajcie, oraz dać opinie na temat umiejętności Waszych agentów. Wykonać!

No nic, to teraz zostało nam czekać na sprawozdania szczęśliwców, którzy już niedługo udadzą się do siedziby Massive Entertainent, aby podzielić się swoimi opiniami związanymi z ogólnym poprawieniem rozgrywki w The Division. Trzymamy kciuki.

 

1 KOMENTARZ

  1. Dali by wszystkie DLC za darmo i za rok zakończyli żywot tej tragicznej gry.
    Graczy nie przybędzie.

Comments are closed.