Paladins, nowa drużynowa strzelanka od studia Hi-Rez, oficjalnie wystartowała z fazą otwartych beta testów, co oznacza, że każdy chętny może się zalogować i grać.

Gra ta po raz pierwszy zaprezentowana została rok temu i łączy w sobie rozgrywkę znaną fanom strzelanek oraz kolekcjonowanie kart, dających postaci różnego rodzaju bonusy. W trakcie ostatnich kilku miesięcy Studio Hi-Rez w ścisłej współpracy ze społecznością tej gry, stworzyło naprawdę wyjątkową grę z mieszanką bohaterów, personalizacją postaci oraz bardzo szybką akcją.

Start otwartych beta testów to także dzień, kiedy do gry trafiło kilka nowości: nowy interfejs użytkownika, nowe lobby, trzecia mapa (Zaczarowany Las) oraz możliwość miksowania skórek broni oraz postaci.

Nowe tryby gry w Paladins

Zgodnie ze słowami studia Hi-Rez, Paladins stworzone zostało z myślą o e-sporcie i studio planuje to wspierać rosnącą społeczność graczy poprzez uruchomienie serwerów w obu Amerykach, Europie, Azji Południowo-Wschodniej oraz w Australii.

Gra jest Free-to-Play, ale gracze mają możliwość zakupić dodatkowe płatne pakiety. Jeśli jesteście zainteresowani to możecie już ją wypróbować na Steam.