Statystyki nie kłamią – każdego dnia do Paladins, darmowej drużynowej strzelanki studia Hi-Rez, loguje się kilkadziesiąt tysięcy osób żądnych wrażeń i dobrej zabawy.

Nie ma się więc co dziwić, że w czasie trwającego w Atlancie eventu Hi-Rez Expo i pomimo iż Paladins nadal znajduje się w fazie beta testów, studio to ogłosiło rozpoczęcie w niedługim czasie oficjalnego sezonu kompetytywnych rozgrywek, czyli popularnych rozgrywek e-sport. Oznacza to, że twórcy gry mają zamiar regularnie dodawać do gry nowych bohaterów oraz nowe mapy, poczynając od bajkowo usytuowanego zamku – Stone Keep.

Oprócz tego gracze Paladins spodziewać się mogą więcej różnorodnych skórek dla postaci, wliczając w to takie posiadające kilka nakryć głowy do wyboru oraz różne akcesoria i bronie, co pozwolić ma na większą personalizacje wyglądu postaci. Już teraz gracze mają możliwość otrzymania różnorodnych skórek dzięki połączeniu swojego konta Hi-Rez z mediami społecznościowymi, a te połączone z Twitch.tv mają szansę na większą ilość skórek i sprayów w przyszłości.

20170105-paladins-skorki

Od momentu debiutu Paladins na Steam, gra ta ma zarejestrowanych ponad 6 milionów użytkowników i z pewnością studio Hi-Rez wyróżnia się na tle konkurencji, nie męcząc fanów licznymi mikropłatnościami. Jeśli interesuje Was ten tytuł, to do 9 stycznia można zakupić pakiet fundatora w atrakcyjnej cenie 9,99 Euro. Dzięki temu zakupowi, gracze otrzymują dostęp do wszystkich postaci, 10 skrzynek radiant oraz skórki dla Fernando.

Co było pierwsze: Paladins czy Overwatch?

Dodatkowo z okazji Hi-Rez Expo 2017, przygotowano nowy zwiastun tej gry, który wygląda naprawdę nieźle.

A co Wy myślicie o tej strzelance?

Poprzedni artykułMnóstwo materiałów prezentujących rozgrywkę w Escape from Tarkov
Następny artykułW końcu! Pierwszy kontakt z rasą obcych w Elite: Dangerous!