Z najnowszego listu producenta WildStar wynika, iż ekipa Carbine ciężko pracuje nad wprowadzeniem kolejnych zmian oraz nowości do tej gry.  Wygląda na to, że dzięki zmianie modelu na Free-to-Play oraz premierze na Steam, gra ta nieco odżyła.

Jako, że zbliża się Halloween, to jeszcze w październiku uruchomiony zostanie przerażający event Shade’s Eve.

W listopadzie też wydarzy się sporo ciekawych rzeczy, które na pewno ucieszą graczy WildStar. W sierpniu do gry wprowadzono instancję rajdową z kosmicznymi nieumarłymi piratami i sporej części graczy udało się już pokonać tych przeciwników, dlatego też w grze pojawi się druga część tego wyzwania. Więcej bossów, więcej nagród oraz finalna bitwa z Laveka the Dark-Hearted. A jakby tego było mało, to aktualizacja ta wprowadzi także interesujące zmiany w mechanice grupowania graczy, znosząc bariery pomiędzy frakcjami.

Jakby tego było mało, studio Carbine zdecydowało się na stworzenie kolejnego zwiastuna tej gry. Wygląda na to, że devsi uwielbiają tworzyć kolejne filmy prezentujące tą grę, lub też któryś z nich jest perfekcjonistą i uważa, że może stworzyć lepszy niż poprzednio.

 

Korci mnie aby zrobić głosowanie: który z dotychczasowych zwiastunów WildStar jest najlepszy 😀