Czas rozpocząć spekulacje dotyczące najnowszej gry, która to tworzona jest przez koreańskie studio Bluehole, znane Wam z pewnością jako twórcy popularnego MMORPG Tera.

Kilka dni temu przedstawiciele studia ogłosili światu iż rozpoczęli pracę na nowym MMORPG z kategorii AAA, które na ta chwilę nosi nazwę „Project W„. Zgodnie ze słowami studia, projekt ten ma „na celu przywrócenie podstawowych przyjemności wynikających z grania w MMO” – cokolwiek to znaczy. Bluehole ogłosił także, że do zespołu dołączył między innymi były Art Director z NCSoft – Hyung-Jun Kim, który objął rolę dyrektora projektu.

Gry F2P maja się lepiej niż myślicie

Okazuje się, że w Projekt W zaangażowana jest także firma Kakao Games, znana nam jako wydawca Black Desert Online, która w tym przypadku pełni role inwestora i partnera strategicznego. Jak można sie tego spodziewać, Kakao Games EU stanie się w przyszłości wydawcą tej tajemniczej gry w Europie.

20161103_kakao-bluehole

I to wszystko co wiadomo na ta chwilę. To co – zgadujemy czym będzie Projekt W i co nowego oraz rewolucyjnego zobaczymy w tej grze?

 

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.