Oficjalnie rozpoczęły się już koreańskie targi gier G-Star 2016, więc nie ma co się dziwić, że nastąpił wysyp informacji.

Tak jak przez ostatnie dwa lata milczano na temat Peria  Chronicles, tak teraz możemy obejrzeć nowy zwiastun tej gry, który pokazuje między innymi tworzenie postaci, zmianę wyglądu świata gry, walkę oraz wiele innych możliwości jakie oferować będzie ten tytuł. Gra ta może wyglądać na proste MMO oparte na anime, ale tak naprawdę ma w sobie wiele elementów, które sprawią, że zainteresuje fanów sandboxów. Nie mówiąc już o przepięknej grafice.

Dzięki temu, że gra ta obecna jest na G-Star 2016 i można w nią zagrać, na Youtube pojawiło się wiele filmów z rozgrywki. Obejrzyjcie i powiedzcie co o tym sądzicie.

Czekacie na ta produkcję, czy też nie sądzicie iż kiedykolwiek trafi na Zachód?

2 KOMENTARZE

  1. Więc muszę Cię przeprosić Kinya :] więc, przepraszam jednak myliłem się :O

    Inaczej opisy przedstawiane były ale tutaj widze mieszany system walki :O czyli przywołujemy coś ale tez możemy przywołać coś co zrobi jakieś boom-zioom-sioom 😛

    Trochę mam dziwne odczucia odnośnie walki 😀 ale nie zmiernie coś nowego i świeżego wartego do przetestowania tylko zapewne znowu będziemy czekać na ang wersje X lat albo nie doczekamy się 😀

  2. Wyglada fajowo. Mozna sie poczuc jak czesc anime 🙂
    Boje sie tylko, ze poza tym gra bedzie slabiutka strasznie…

Comments are closed.