Niektórzy z Was z pewnością pamiętają zapowiedź zainspirowanego anime MMORPG Peria Chronicles. Po demach, które zaprezentowane zostały w 2016 roku, nastała cisza i wiele osób sądziło nawet, iż może to oznaczać, że projekt został anulowany. Odetchniecie z pewnością z ulgą wiedząc, że nie jest to prawdą.

Peria Chronicles, to MMORPG tworzone przez zależne od korporacji Nexon, koreańskie studio ThingSoft. Świat gry ma być całkowicie wypełniony przez kreacje graczy: ich mapy, rozwijające się i podupadające miasta, a nawet tworzone przez nich misje.

Gra kłaść ma duży nacisk na społeczność i wspólna rozgrywkę, ale przy tym oferować ma mnóstwo elementów, które sprawią, że zainteresuje fanów sandboxów. To właśnie dzięki tej kreatywnej wolności, użytkownicy będą mogli tworzyć świat, który wszyscy będą mogli eksplorować.

Jeśli z niecierpliwością oczekujecie wszelkich informacji na temat tej gry, to śpieszą z dobrą wiadomością: oficjalna strona Peria Chronicles została zaktualizowana i otworzono nabór na beta testerów! Zapisy potrwają do 2 maja, a pierwszą fazę beta testów koreańskiej wersji gry zaplanowano na 9-12 maja.

I już wiemy, kiedy w necie pojawi się mnóstwo informacji na temat tego do niedawna tajemniczego projektu 🙂

Nexon zamieścił także dwa nowe zwiastuny, które zamieszczam poniżej. Więcej filmów z 2016 roku znajdziecie w tym miejscu.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFallout 76 rozdaje jaja Szpona Śmierci, zabiera graczy do Jam
Następny artykułAscent: Infinity Realm wygląda coraz ciekawiej, trwają testy w Tajlandii
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Budowanie z voxeli plus masa chowańców plus grafika z anime brakuje tylko frytek 😀