Premiera długo oczekiwanej aktualizacji 3.0 do ArcheAge, zwanej Revelation, nie przebiegła spokojnie. Oj, nie…

Tak sobie myślę, że w przypadku tej gry, to chyba powinnam dodać tag „rekompensata” na stronie, bo Trion co chwilę coś daje graczom aby uspokoić ich nastroje.

Mimo, że od premiery ArcheAge Revelation minęło już kilkanaście dni, to do dzisiaj gracze nie tylko muszą czekać w kilkugodzinnych kolejkach by móc zalogować się na serwery Fresh, ale też są dość często rozłączani. Zresztą problemy te dotyczą także serwerów Legacy, czyli tych istniejących przed 3.0, gdyż bardzo często się one po prostu wyłączają.

Owszem, codzienne prace konserwacyjne, restarty serwerów oraz ulepszenie login serwerów przyniosły minimalne rezultaty, ale nie jest dobrze. Zgodnie z codziennymi raportami przekazywanymi graczom ArcheAge przez ekipę studia Trion, nadal trwaja prace nad zwiększeniem pojemności serwerów i ustabilizowaniem login serwerów. No cóż, gracze ArcheAge mogą mieć nadzieję, że w końcu problemy znikną i będą mogli w spokoju pograć.

W między czasie jednak, jeśli chcecie ukoić swoje skołatane nerwy, to możecie odebrać pakiet rekompensacyjny za te wszystkie godziny oczekiwania w kolejkach oraz kiedy to gra nie była dostępna.

Każda osoba, która zalogowała się do ArcheAge pomiędzy 10, a 22 grudnia otrzyma tonę prezentów. Oczywiście pod warunkiem, że odbierze je logując się na stronie ArcheAge.

Wszyscy gracze otrzymają:

  • 50 Warrior’s Medals
  • 50 Merit Badges
  • 1 Login Badge

Gracze na serwerach Legacy otrzymają paczkę z metalicznym mountem: The Iron Eviscerator, oraz ekwipunkiem dla niego. Podczas gdy gracze na serwerach Fresh mogą odebrać paczkę z białym Reniferem.

Dodatkowo gracze, którzy mają opłacone konto Patron, otrzymają dodatkowe 15 dni statusu Patrona.

Myślicie, że ta rekompensata studia Trion wystarczy aby uciszyć lawinę narzekania związanego z ArcheAge 3.0?

I powiedzcie jak się Wam gra w ArcheAge 3.0? Zadowoleni jesteście z wprowadzonych zmian?