Sandboxowa produkcja niezależnego studia Fairytale Distillery, MMORPG The Exiled, znane jeszcze jakiś czas temu jako Das Tal, trafiła w końcu na Steam Early Access.

Gra ta z pewnością zainteresuje miłośników nieograniczonych regułami walk PvP, bo głównym celem The Exiled jest walka o zdobycie i utrzymanie zasobów. Twórcy gry postawili na bezklasowość postaci, brak questów oraz na rywalizację o zasoby, które to pozwolą graczom przeżyć i rozwinąć się w tym świecie fantasy. Dodajcie do tego full-loot, friendly fire i wiecie, że macie naprawdę hardcorową grę – tylko dla odważnych. Jeśli jednak myślcie o atakowaniu każdego gracza, jaki pojawi się w Waszym zasięgu, to należy się nad tym porządnie zastanowić. The Exiled wymusza wręcz interakcje pomiędzy graczami w postaci nawiązywania ewentualnych sojuszy, dzięki którym przeżycie stanie się nieco łatwiejsze. Wiecie – przeżycie w pojedynkę przeciw całemu serwerowi może okazać się niebywałym wyzwaniem.

W zeszłym tygodniu The Exiled trafiło na Steam Early Access i jeśli chcielibyście wypróbować ten tytuł, to możecie. Twórcy gry postanowili bowiem wprowadzić pewnego rodzaju „trial” pozwalający na granie w The Exiled za darmo przez siedem dni. Po tym czasie dostęp do gry można utrzymać zakupując jeden z pakietów:

  • The Exiled – Nomad Pack: 19.99 Euro
  • The Exiled – Seeker Pack: 36.99 Euro
  • The Exiled – Vanguard Pack: 73.99 Euro

Niestety, gra ta ma sporo negatywnych komentarzy, ale wydaje mi się, że i tak jest warta wypróbowania, tym bardziej, że są to dopiero Alpha testy i wiele rzeczy może jeszcze ulec zmianie. The Exiled możecie ściągnąć z tego miejsca.

 

Poprzedni artykułStartuje specjalny event PvP w Cyrodill
Następny artykułRozmiar będzie mieć znaczenie na Vvardenfell