Już jutro na serwery WildStar trafi kolejna, wielka aktualizacja – i miejmy nadzieję, że nie ostatnia. Wraz z nią do gry trafią nowe funkcje, instancje, zmiany w systemie subskrypcji oraz darmowe postacie na maksymalnym poziomie.

Zacznijmy od samej aktualizacji – Power of the Primal Matrix, która doda do gry nowe instancje: Coldblood Citadel i Eveil from the Ether, a także skalowanie instancji grupowych zarówno na trudniejszy poziom Prime, jak i na te łatwiejsze, przeznaczone dla postaci na niższych levelach. Oprócz tego postacie, które osiągnęły już poziom maksymalny, będą w stanie dalej rozwijać swoje umiejętności przy wykorzystywaniu nowej funkcji Primal Matrix. Wykonując różnego rodzaju zadania, takie jak na przykład instancje PvE, dzienne misje, zwiedzanie świata i inne, gracz zarabiać będzie specjalne esencje Primal, które będą wykorzystywane właśnie w tym systemie.

Jutrzejszy dzień, to także moment, w którym studio Carbine doda kolejny bonus do subskrypcji mając nadzieję, że dzięki temu więcej graczy zdecyduje się na jej opłacanie. Już w tej chwili gracze opłacający subskrypcje w WildStar otrzymują co miesiąc mnóstwo nagród, a po wprowadzeniu systemu Primal Matrix będą także zarabiać 50% więcej esencji potrzebnych do rozwoju postaci.

A jakby tego było mało, to od środy, 8 marca, każda osoba, która zaloguje się do WildStar otrzyma darmowy boost postaci na 50 poziom. Ten boost nieco różnić się będzie od tego płatnego, ale i tak osoby które z niego skorzystają otrzymają zestawy pancerza dla wybranej postaci, nagrody za ścieżki rozwoju, wierzchowca i mnóstwo innych nagród.

Jeśli zainteresowała Was ta promocja, to musicie się pospieszyć, bo zakończy się ona już w najbliższy poniedziałek, 13 marca, o godzinie 9:00 rano czasu polskiego.

Dla osób, które zdecydują się skorzystać z darmowej postaci na 50 poziomie, ekipa WildStar przygotowała także poradnik, na co powinniście zwrócić uwagę logując się do gry. Informacji o tym co trzeba zrobić, a czego należy unikać jest dość dużo, więc warto go przeczytać 🙂

To kto sie loguje po darmową postać? Czy może maksymalny poziom postaci Was nie kręci i wolicie powoli zwiedzać i odkrywać uroki planety Nexus?

2 KOMENTARZE

  1. No raczej, że wolę powoli zwiedzać, budować postać, jej historię. Ostatnio w DCUO zrobiłem gościa z Atomic powers i dodałem mu z ikonicznych skilli strzelanie wiązką z oczu a’la Superman. Tylko i wyłącznie dlatego, że wygląda zarąbiście i pasuje mi do specyfiki postaci :D. Bo jako skill mi to ni cholery nie jest potrzebne :D.

    • W sensie, że chodzi mi o to, że czucie postaci, powolny rozwój, skille pasujące do niej są ważniejsze dla mnie od podejścia min-max. Ja nie uprawiam e-sportu, ja chcę mieć frajdę :D.

Comments are closed.