Podobnie jak i wielu innych tytułach Free-to-Play, także i w Dauntless gracze mogą zakupić różnego rodzaju pakiety, które to umożliwiają wcześniejszy dostęp do gry oraz nagradzają wieloma innymi bonusami.

Studio Phoenix Labs ujawniło pakiety założycielskie, ale – ku mojemu zaskoczeniu, by móc je zobaczyć należy być zalogowanym się na stronie. Osoby zainteresowane tytułem mogą już teraz zakupić jeden z pakietów: Slayer (39.99$), Hero (69.99$) lub Founder ($79.99$ teraz, a za jakiś czas 99.99$).

Pierwsze dwa pakiety oferują dostęp do zamkniętych beta testów oraz 90 dni statusu Championa, podczas gdy pakiet Founder oferuje dostęp do alpha testów oraz 90 dni statusu Patrona. Prócz tego osoby, które zdecydują się na zakup jednego z tych pakietów otrzymają także przedmioty konsumpcyjne, unikalny tytuł, barwniki do strojów i inne artykuły kosmetyczne. Oprócz tego, posiadacze najdroższego pakietu otrzymają także status łowcy, umożliwiający zdobywanie artykułów konsumpcyjnych z zabijanych behemotów, oraz możliwość zakładania gildii.

Oto jak wyglądać będą walki z behemotami w Dauntless

Przypomnijmy, że alpha testy Dauntless zapowiedziane zostały na kwiecień, podczas gdy otwarte beta testy na jesień. Oznacza to, że zamknięte beta testy powinny odbywać się okresie letnim.

Nie wiem jak Wy, ale mnie naprawdę zainteresował ten tytuł. No cóż, wygląda na to, że aby móc wypróbować Dauntless, muszę poczekać do jesieni.