Otwarte beta testy darmowego Dauntless zbliżają się wielkimi krokami i jeśli myślicie, iż przez kolejne trzy tygodnie twórcy skupią się jedynie na optymalizacji i poprawkach błędów, to jesteście w sporym błędzie.

Na 2 maja, ekipa ze studia Phoenix Labs zaplanowała olbrzymią aktualizacje, która ma zatrząść posadami Ramsgate. Nie tylko dodanych zostanie mnóstwo nowych funkcji, ale i zresetowany zostanie postęp wszystkich postaci. To nie ostatni reset postępu, bo kolejny zapowiedziany już został na 20 maja.

Aktualizacja Seekeing the Horizon zmieni opcje związane z wyborem misji. Od jutra gracze zamiast z tablicy wybierać będą bezpośrednio z mapy, a do ich dyspozycji oddane zostaną trzy główne rodzaje: Patrol pozwala wybrać wyspę, ale nie Behemota, a w nagrodę za ukończenie otrzymywać się będzie Archonite; Ekspedycje pozwalają wybrać wyspę, ale nie Behemota i nagradzają rzeczami do craftu; oraz Pursuit gdzie mozna wybrać Behemota z którym przyjdzie im walczyć.

Już jutro do Dauntless zawita także nowy system reputacji, pozwalający na wykonywanie zadań dających przychylność jednemu z trzech NPC w grze: Slayer, Alchemist oraz Weaponmaster. Każda ze ścieżek oferować będzie codzienne i cotygodniowe misje, za które otrzymać będzie można powiązane z nią nagrody.

Ponadto dodany zostanie system transmog pozwalający na przerzucenie statystyk danego przedmiotu na inny, mający ciekawszy wygląd, co da graczom jeszcze większą dowolność w personalizacji wyglądu postaci. Oprócz tego dodane zostaną nowe bonusy setowe, ulepszony zostanie system komórek pozwalając na ich wymianę, a także pojawią się dwie nowe wyspy.

Na starcie otwartych beta testów, do Dauntless zawita”evergame”. W grze pojawi się fabuła, intryga i wprowadzenie do Shattered Isles, a także Złowieszcze Behemoty – znacznie trudniejsze wersje tych istniejących obecnie, za pokonanie których gracze otrzymywać będą nowe wyposażenie egzotyczne.

Aktualizacja Seeking the Horizon zaplanowana została na 2 maja, natomiast otwarte beta testy dla wszystkich zainteresowanych Dauntless ruszają już 24 maja.

 

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułH1Z1: kaski motocrossowe do zdobycia, maska jednorożca do kupienia
Następny artykułDzienne nagrody, giftowanie i zmienione umiejętności w The Elder Scrolls Online