Ewolucja serwerów europejskich w ArcheAge zakończona. Wszystkie serwery zostały już włączone i udostępnione graczom. Niestety, pojawił się jeden poważny błąd…

Okazuje się, że część graczy na nowo utworzonych serwerach, nie otrzymała pocztą planów swoich domków i działek. Całe szczęście, jeszcze przed rozpoczęciem łączenia serwerów, ekipa Trion zapowiedziała, że wyłączy możliwość zajmowania działek dopóki nie upewni się, że wszystko przebiega zgodnie z planem.

Zgodnie z informacją zamieszczoną na forum przez Muzziego o 18:00 czasu polskiego, restrykcje związane z możliwością zajmowania działek, zostaną utrzymane jeszcze przez co najmniej kilka godzin. Ekipa studia Trion pracuje nad rozwiązaniem tego problemu i zająć to ma pomiędzy 6, a 12 godzin.

Niestety, na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie restrykcje związane z zajmowaniem ziemi na serwerach  Tempest i Retribution zostana zdjęte. Miejmy nadzieję, że nie stanie się to w środku nocy, kiedy zdecydowana większość graczy śpi… No chyba, że będą woleli czekać na informacje. Jakby nie było, warto obserwować oficjalne forum oraz temat na Reddit.

Na poprawę humoru obejrzyjcie zwiastun nowych skrzydełek, jakie trafiły do koreańskiej wersji ArcheAge. Mają one jedną, bardzo interesującą zdolność: 30 sekundową niewidzialność, która można użyć co 60 sekund.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.