Studio XL Games, twórcy ArcheAge, zapowiedzieli uruchomienie w Korei nowego serwera, który zbliżony ma być do klasycznej wersji gry.

Odświeżona wersja ArcheAge udostępniona zostanie na nowo otworzonym serwerze Orchid, nazwanym na cześć postaci uwidocznionej w pierwszych reklamach tej gry, i zgodnie ze słowami twórców, opierać się będzie na pięciu latach doświadczenia zdobytego podczas wydawania tej gry.

Gracze oczekiwać mogą wielu usprawnień oraz balansu wyposażenia. Do ich dyspozycji oddane zostaną dwa pierwsze kontynenty oraz morza, cztery rasy: Nuianie, Elfy, Harani oraz Firranie, a maksymalny poziom jaką  będzie można zdobyć to 50. Na początku gracze wytworzyć będą mogli wyposażenie na maksymalnym poziomie Magnificent, ale już w lutym udostępniony ma zostać poziom Epherium. Na starcie nowego serwera wprowadzony zostanie także limit w ilości tworzonych postaci na konto, a do tego usunięte zostaną niektóre elementy z Cash Shop.

I o ile serwery Fresh Start są niczym nowym  w zachodniej wersji gry, to być Trion zachęcony ruchem XL Games, zdecyduje się na otwarcie nowego w przyszłym roku.

Ekipa ArcheAge o nadchodzących zmianach i lepszej komunikacji

Czas pokaże, a tymczasem gracze ArcheAge szykują się na wprowadzenie aktualizacji 4.0, która to zapowiedziana została na przyszły tydzień.

Poprzedni artykułDarmowy weekend w The Division!
Następny artykułH1Z1 poprawia błędy i dodaje wyzwania dla nowych graczy
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Archax

:O. Hmmm a maksymalny grade? Jeśli nadal Mythic to rip, ale jeśli cele/div no to grałbym (przynajmniej do momentu wprowadzenia epic+, t7, erenorow, samochodów, haulerów na 9 paczek i aut na 7 i DGS’ów :O, chociaż mista mogli by dodać :D).