Dwa dni temu na serwery strzelanki The Division trafiła olbrzymia aktualizacja 1.8, która wprowadziła do gry mnóstwo nowości i udostępniona została graczom za darmo.

Nowe lokacje, tryby, poprawki w systemie Zbuntowanych w Mrocznej Strefie, ulepszone Podziemia, a także możliwość optymalizacji wyposażenia. Naprawdę rewelacyjne zmiany, które po raz kolejny ulepszyły rozgrywkę w tej grze.

I jeśli chcielibyście wypróbować The Division i przekonać się, jak bardzo gra ta jest wciągająca, to teraz możecie.

Od dzisiaj, od godziny 19:00 CET (od 7:00 rano na konsole), wszystkie zainteresowane osoby mogą zalogować się do The Division i za darmo wypróbować ten tytuł. Oprócz tego, dotychczasowi posiadacze podstawowej wersji tej gry mogą przetestować także i zawartość z dotychczasowych płatnych rozszerzeń: Podziemia, Survival i Ostatni Bastion.

Dodatkowo, cena standardowej wersji The Division zostanie tymczasowo obniżona o 70% na wszystkich platformach, a przepustka sezonowa o 60%. Edycję Złotą, czyli zawierającą w sobie podstawkę oraz wszystkie DLC, można zakupić na Uplay za 108 PLN. Jest to doskonały moment aby zakupić ten tytuł, jeśli go jeszcze z jakiegoś powodu nie posiadacie.

Darmowy weekend oraz promocyjne ceny na zakup The Division obowiązywać będą do niedzieli, 10 grudnia, do godziny 22:00 czasu polskiego,

Nie zwlekajcie! Wypróbujcie za darmo i przekonajcie się jak bardzo gra ta zmieniła się od dnia premiery.

Lista zmian i nowości, jakie trafiły do The Division w aktualizacji 1.8

Jeśli o mnie chodzi, to mam w niej mnóstwo frajdy 😀

Poprzedni artykułFortnite poprawia dźwięk, wprowadza nowy interfejs i wiele poprawek
Następny artykułXL Games uruchamia klasyczny serwer ArcheAge w Korei
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Czort

Mówisz, że warto kupić ?

Kinya Turbgroszka

My się z Pawłem zagrywamy tym ostatnio – wypróbuj, w końcu darmowy weekend 😉