Lubicie sandboxy w klimatach sci-fi? Jeśli tak, to powinniście zainteresować się Rebel Horizons, najnowszej produkcji studia Entrada Interactive, twórców survivala Miscreated, o którym to chyba niedługo dowiemy się nieco więcej informacji.

Pierwsza – i dotąd jedyna, prezentacja Rebel Horizons nastąpiła podczas konferencji GDC w 2017 roku. Pokazano wówczas interesująco wyglądający zwiastun oraz zdradzono główne założenia tej gry.

Twórcy Rebel Horizons obiecują, że użytkownicy tej gry będą mogli podróżować pomiędzy licznymi planetami, a każda z nich będzie mieć swoja własną gospodarkę napędzaną przez zamieszkujących tam graczy. W produkcji tej dostaniemy dostęp do automatycznych zbieraczy surowców, odrzutowych motorów, rozbudowanego systemu budowania baz oraz modyfikacji ciała postaci.

Tytuł ten zapowiada się naprawdę ambitnie, bo studio Entrada Interactive obiecuje, że stworzone tutaj uniwersum będzie jednym wielkim światem, bez podziału na oddzielne serwery. A to wszystko dzięki wykorzystaniu platformy SpatialOS.

W ostatnim czasie uaktywniły się konta Rebel Horizons na portalach społecznościowych i twórcy gry zaprezentowali nowe zdjęcia, a także kilka króciutkich filmików, które zamieszczam poniżej. I tak sobie myślę, że w niedługim czasie zaczniemy dowiadywać się nieco więcej o tej grze…

 

Poprzedni artykułRozdział II Beyond już dostępny w Elite Dangerous!
Następny artykułSystem budowania baz w najnowszym zwiastunie Fallout 76