Wraz ze zbliżającą się premierą Fallout 76, która to zapowiedziana została na 14 listopada, dowiadywać się będziemy coraz więcej informacji o najnowszej produkcji studia Bethesda Softworks.

Najnowszy materiał filmowy skupia się na przedstawieniu zawiłości związanych z budowaniem baz na pustkowiach Zachidniej Wirginii, do której to czynności wykorzystywać będziemy C.A.M.P – Mobilną Platformę Montażu i Budowania.

Okazuje się, że urządzenie to umożliwi nam założenie własnej bazy praktycznie w dowolnym miejscu w tym świecie. Wystarczy umieścić je na ziemi i gotowe. Podobnie jak w Fallout 4, także i w tej grze wykorzystywać będziemy mogli różne rodzaje materiałów oraz dekorować wnętrze. By jednak w pełni cieszyć się luksusowym życiem w naszej bazie, trzeba będzie zapewnić sobie dopływ energii elektrycznej oraz zbudować odpowiednie systemy obronne.

Co ciekawe, to w obozach takich będzie można także umieścić stoiska umożliwiające handel z innymi graczami, o ile oczywiście są oni przyjaźnie nastawieni. I lepiej aby byli, bo w innym przypadku zawsze możemy na nich zrzucić atomówkę…

Nie wiem jak Wy, ale ja z niecierpliwością czekam na 14 listopada 😀

Poprzedni artykułPierwsze materiały filmowe z Rebel Horizons
Następny artykułPonad 10 milionów osób zagrało w H1Z1 na PlayStation 4!
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Agoidd

Też się nie mogę doczekać. Mam nadzieję że system budowania Baz będzie taki jak w czwórce i nie będzie trzeba ogromnych ilości surowców.

Vuko4000

Wygląda mi to na totalną katastrofę dla mnie Fallout umarł razem z drugą częścią.