Po nieco dłuższym milczeniu, studio Bethesda zamieściło na Reddit post, w którym nie tylko przeprasza za milczenie z ich strony, ale wyraża zrozumienie frustracją i złością uzytkowników związaną z obecnym stanem Fallout 76.

W poście tym zapowiedziano także dwie kolejne aktualizacje, skupiające się na wprowadzeniu zapowiadanych wcześniej zmian, a także wieloma poprawkami technicznymi.

Najważniejszym punktem aktualizacji zaplanowanej na 4 grudnia, jest z pewnością zwiększenie limitu pojemności w skrytce z 400 na 600. Nie jest może to zbyt wiele, ale studio przyznaje iż jest to dopiero pierwsze podejście do tego problemu i limit ten może ponownie zostać zwiększony, o ile zmiana ta nie zdestabilizuje gry.

Prócz tego na 4 grudnia zaplanowano także poprawki związane z otrzymywaniem łupów z pokonanych bossów, efektami otrzymywanymi z Kriolatora (czas redukcji prędkości biegania zmniejszony z 2 godzin na 30 sek), naprawą odradzania podczas bycia przeciążonym oraz błędem związanym z utykaniem postaci w Power Armor.

Kolejna aktualizacja przewidziana została na 11 grudnia i wprowadzić ma kilka kluczowych zmian w funkcjonalności C.A.M.P.

Nowa funkcja Buldożer pozwalać będzie graczom na usunięcie z zajętego przez nich terenu drobnych przeszkód, takich jak małe drzewa, krzaki czy też kamienie. Aktualizacja ta zmieni także sposób w jaki działa C.A.M.P. po dołączeniu do serwera: jeśli miejsce, w którym rozłożony był obóz jest już zajęte, to pojawi się o tym informacja, dając graczowi możliwość zmiany serwera lub pozostania na bieżącym i spakowania C.A.M.P.

Pozostałe zmiany zaplanowane na 11 grudnia obejmują możliwość zresetowania ustawień SPECIAL po osiągnięciu poziomu 50, funkcję push-to-talk dla czatu głosowego na PC, wsparcie rozdzielczości 21:9 oraz możliwość dostosowywania kąta pola widzenia.

Oczywiście te zapowiedziane przez studio zmiany to tylko kropla w morzu rzeczy, które powinny zostać poprawione, ale jest to ewidentnie krok w dobrym kierunku. Najważniejsza jednak jest komunikacja z graczami, więc mam nadzieję, iż teraz będzie już z górki…

A jeśli chodzi o rzeczy, które chciałabym zobaczyć, to poprosiłabym o typowy serwer PvE, gdzie w spokoju mogłabym zwiedzać Appalachy.

ŹRÓDŁOReddit
Poprzedni artykułFortnite Ratowanie Świata dodaje nowego bohatera i kolejną część kampanii w Dolinie Samowitości
Następny artykułRusza pierwsza faza alfa testów Dual Universe
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Agoidd

Włącz opcje pacyfistyczną, nie zastrzelisz nikogo przypadkiem. 🙂

Aniol

No i bomba comment image 🙂 A z opcja pacyfistyczna i tak trzeba uważać ;P… wystarczy sobie coś „pożyczyć” z czyjejś stacji wydobywczej XD

Mr Robost

Kolejna firma przebija bezczelnością poprzednie dramy. „Sprzedaliśmy Wam badziew w pełnej cenie, który nijak ma się do obietnic? Sorry za brak komunikacji, rozumiemy frustrację.”. Że co??? Niewiarygodne, że tym wielkim wydawcom wydaje się, że ludzie kupią każdy bullshit! Sorry, ale nie byłbym skłonny do wyrozumiałości płacąc pełną cenę i odkrywając, że to półprodukt.

Aniol

Możesz napisać jakich obietnic nie spełniła? Bo tak do końca nie rozumiem tego marudzenia dla idei marudzenia.

Mr Robost

Mógłbym, ale tego nie zrobię. Internet „płonie” od wielu dni, więc nie widzę potrzeby. Jeżeli płacąc ok. 250,- na premierę czujesz się z tym dobrze – wspaniale. Ale istnieje duża grupa osób (z którymi się identyfikuję), która poczuła się oszukana i wykorzystana przez wydawcę, a obecny PR zamiast łagodzić tylko nasila frustrację. To co mogę zrobić to podziękować i nie wracać więcej do tego tytułu co niniejszym czynię.