Ekipa ze studia NovaQuark ogłosiła, że już 29 listopada rusza pierwsza faza alfa testów tworzonego przez nich Dual Universe, MMO z elementami sadboxowymi.

Rozpoczęcie alfa testów pod koniec 2018 roku było jedną z obietnic złożonych podczas zbiórki pieniędzy na ten projekt i dostęp do nich uzyskają wszystkie osoby, które wsparły ten projekt na Kickstarter bez względu na poziom wsparcia.

Zaproszenia do alfa testów wysyłane będą w kilku falach. Jako pierwsi, progi Dual Universe przekroczą osoby finansujące kampanię na Kickstarterze, z automatu otrzymując dostęp do gry już od 29 listopada.

Fani, którzy wsparli projekt w późniejszym czasie, otrzymają stopniowo dostęp od 6 grudnia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wszystkie te osoby powinny dostać zaproszenia do końca tego roku. Jeśli jednak pojawią się jakieś błędy, to proces ten może się nieco wydłużyć.

Jeśli nie wsparliście jeszcze Dual Universe, ale zainteresowała Was ten projekt, to kupując pakiet Sponsor z oficjalnej strony gry, nadal możecie zagwarantować sobie dostęp do pierwszej fazy alfa testów.

Poprzedni artykułFallout 76 zapowiada dwie ważne aktualizacje, przeprasza za kiepską komunikację
Następny artykułIslands of Nyne wprowadza ulepszanie broni i gadżety plazmowe, rusza z darmowym weekendem