Dzisiejsza aktualizacja MapleStory 2 wprowadza do gry wiele nowości, która z pewnością zadowolą tych bardziej hardcorowych graczy, jak i casuali: rajdy, nowe wydarzenie, wiele usprawnień i nowe przedmioty kosmetyczne.

Po kilku tygodniach zmagań w instancjach grupowych, gracze MapleStory 2 w końcu będą mogli się zmierzyć z przeciwnikami rajdowymi. Dwie nowe instancje rajdowe na 10 osób zawitały dzisiaj do gry: Shadow Altar i Moonlight Fortress, trzecia natomiast – i najtrudniejsza, udostępniona zostanie 30 listopada.

Im większe wyzwanie, tym większe nagrody. W nowych instancjach będzie można zdobyć trzy nowe legendarne pancerze z najlepszymi statystykami w grze.

Prócz tego do MapleStory 2 zawita sporo usprawnień, w tym dodatkowe hotbary na umiejętności, szafa na różne stroje, czy też zmiany balansujące system „fair fight” (thief w końcu będzie robił porządny DPS!). Także i Style Crate zostanie odświeżona oferując graczom 100 nowych przedmiotów kosmetycznych, począwszy od strojów, a na petach skończywszy.

Listopad to także miesiąc, kiedy w USA obchodzi się Święto Dziękczynienia, więc nie mogło zabraknąć związanego z nim wydarzenia. Do zdobycia będą liczne nagrody, w tym wierzchowiec indor.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułDayZ w końcu w fazie beta, zapowiada premierę
Następny artykułRuszył Sezon 2 w H1Z1 na PS4, twórcy świętują 14 milionów graczy
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Mr Robost

Mam problem z zakwalifikowaniem tego tytułu – to jest dla dzieci, dorosłych, wszystkich? Czy ktoś może wyjaśnić?