Niemieckie studio Brain Stone GmbH, twórcy survivala futurystycznego Pantropy, w końcu ogłosili datę debiutu tej gry na Steam Early Access.

Pantropy, to naprawdę ciekawie zapowiadający się survival z elementami sandboxowymi, który to podczas zbiórki na Kickstarter osiągnął cel już w 24 godziny. Tytuł ten z pewnością może przypaść do gustu osobom lubiącym klimaty sc-fi.

Rozgrywka w Pantropy oparta będzie na konflikcie pomiędzy wrogimi frakcjami. Każdy z graczy będzie mieć możliwość dołączenia do jednej z nich, współpracować z innymi graczami zbierając surowce i walcząc z przeciwnikami, bądź też ją zdradzić. Gra kłaść będzie duży nacisk na PvP i PvE, a przemierzając ten świat, gracze będą musieli stawić czoło różnego rodzaju przeciwnościom, wliczając w to nie tylko agresywne stwory oraz graczy z przeciwnych frakcji, ale i nasyłane przez nich drony.

W ostatnim czasie autorzy wprowadzili kilka ciekawych aktualizacji obejmujących nowe statki kosmiczne – w tym kilkuosobowy ZEUS, mechy oraz liczne poprawki związane z wydajnością.

Pantropy zadebiutuje na we wczesnym dostępie na Steam już 31 stycznia.

PRZEZSteam
ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułPostapokaliptyczny survival Last Oasis to drewniane mechy i ucieczka przed słońcem
Następny artykułFallout 76 zapowiada tryb Przetrwanie z rankingami oraz poprawki błędów