Pantropy, bardzo ciekawie zapowiadająca się gra sci-fi z elementami sandboxowymi, uruchomiła kolejną zbiórkę funduszy na Kickstarter. I o ile pierwsza zbiórka z powodu małego zainteresowania została przedwcześnie anulowana przez studio Brain Stone GmbH, to po uruchomieniu kolejnej, fundusze zebrane zostały w 24 godziny!

Jest to bardzo dobra wiadomość, dla osób lubiących klimaty sci-fi, tym bardziej że gra ta ma oferować wiele interesujących rozwiązań: dwie frakcje, agresywna frakcja NPC, bazy powietrzne oraz podziemne, rozbudowany system rzemiosł, system reputacji, wyspa więzienna dla toksycznych graczy oraz walki mechów.

Na ten moment ekipa ze studia Brain Stone GmbH zebrała już 40.000$, a to oznacza, że do gry dodane zostaną kolejni przeciwnicy, z których otrzymać będzie można epickie łupyoraz  serwery PvE.

Po osiągnięciu kolejnego celu, twórcy Pantropy obiecują dodanie wersji singleplayer, o którą to prosi wiele osób zainteresowanych tym tytułem.

Jeśli zainteresował Was ten tytuł, to możecie go jeszcze wesprzeć na Kickstarter. , otrzymując w zamian wiele bonusów, takich jak chociażby ekskluzywne odznaki fundatorów, skórki na mechy oraz bronie, a także dostęp do alfa testów.

Docelowo premiera Pantropy na Steam Early Access przewidziana została na lato 2018.

Poprzedni artykułRzut oka na Ring of Elysium (Europa) – Battle Royale od Tencent
Następny artykułConan Exiles odlicza dni do premiery, prezentuje nowy zwiastun