Pomimo drastycznego spadku zainteresowania i użytkowników, studio Neowiz nadal regularnie wprowadza nowe zwartości do Bless Online.

Na 20 lutego zaplanowano kolejną aktualizację, a wraz z nią do gry zawita lokacja Urdaata War Fortress, która to zaprojektowana została z myślą 10-osobowych grupach postaci na maksymalnym poziomie.

Te osoby, które odważą się do niej wejść będą musiały stoczyć wali z takimi bossami jak Corrupted Aelia, Ikichi, czy też Golem Magalam. W nagrodę za wysiłek, gracze mogą zostać nagrodzeni pierścionkami i naszyjnikami z przydatnymi efektami, rzadkimi i epickimi pancerzami, a także wieloma innymi przedmiotami. Pokonanie ostatniego bossa – Karata, nagrodzi przedmiotami na poziomie legendarnym.

Bless Online nadal odnotowuje ponad 500 jednocześnie zalogowanych osób, niestety popularność tej gry spada z miesiąca na miesiąc. Warto dodać, że Neowiz nadal nie ma wprowadził klasy Mystic do zachodniej wersji, ale zgodnie z zapowiedzią ma ona zostać udostępniona w najbliższych miesiącach.

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe czy znajdzie sie 10 ludzi na raz na max levelu zeby zrobić ta instancję. Przypominam te 500 to jest max i to dla obu wersji US i EU.

Comments are closed.