Nie wiem czy wiecie, ale od udanej premiery Green Hell polskiego studia Creepy Jar, minęły już dwa miesiące. Co jednak ważne, to fakt, iż premiera nie była końcem prac nad tym tytułem.

Wczoraj do gry trafiła pierwsza duża aktualizacja, która dodała między innymi możliwość uprawy roślin. W najbliższych miesiącach doczekać się mamy jeszcze ulepszonego systemu budowy baz, trybu kooperacyjnego, czy też nowej zawartości. Wiemy także, że w planach twórców jest debiut tego survivala na PS4 i Xbox One.

Green Hell stawia na realizm zarówno przy budowaniu świata, jak i rozgrywce. Wszystkie przedmioty znajdujące się w grze były konsultowane ze specjalistami. W końcu Amazonia nie jest zwykłym lasem i niebezpieczeństwo czyha tam na każdym kroku.

Najnowsza aktualizacja dodała do gry kilka nowych mechanik, które mają umożliwić użytkownikom jeszcze lepsze wczucie się w klimat amazońskiej dżungli.

Dzięki nowej funkcji wydobywania nasion i przesadzania pędów bambusa, w Green Hell pojawiło się kilkanaście roślin gotowych do uprawy. Dzięki nowym skrzyniom do sadzenia roślin oraz niektórym przedmiotom, które mogą zostać użyte jako nawóz, pozyskiwanie żywności w tym trudnym otoczeniu stanie się nieco łatwiejsze.

Green Hell pięknie się rozwija i zbiera przy tym wysokie oceny od użytkowników. A ja nadal czekam z niecierpliwością na obiecywany przez twórców tryb kooperacji. Miejmy nadzieje, że zostanie on udostępniony jeszcze w tym roku.

 

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułCitadel: Forged with Fire z wersją 1.0 i nowymi broniami
Następny artykułConan Exiles zapowiada wielkie zmiany w systemie niewolników i oswojonych zwierząt