Po kilku miesiącach ciszy MMO New World odżyło. W pewnym sensie. Otóż, karta tej produkcji pojawiła się na Steam i możecie nawet już ją zakupić w przedsprzedaży. Niestety, jeśli chcielibyście w nią zagrać, to musicie poczekać jeszcze co najmniej kilka miesięcy. Premierę zapowiedziano na maj 2020 roku, ale beta testy ruszyć mają już w kwietniu.

New World to MMO, które sporo czerpie z fantasy oraz popularnych survivali. Jego akcja osadzona została na Wiecznej Wyspie Aeternum, pod powierzchnią której skrywa się zło pragnące usunąć wszelkie ślady ludzkości. Wojownicy minionych wieków, przeklęci poszukiwacze przygód i inne legendarne stworzenia zostały skażone – i jak to w grach bywa, gracz wcieli się w bohatera walczącego o przetrwanie ludzkości.

Produkcja ta skierowana została do fanów rozgrywki PvEvP i oferować ma mnóstwo ciekawych rozwiązań, wliczając w to rozbudowane rzemiosło oraz możliwość budowy fortów i wypowiadania walki innym klanom.

Cena podstawowego pakietu ustalona została na 143 PLN, podczas gdy wersja Delux kosztuje 180 PLN. W obu przypadkach, osoby które zdecydują się na zakup, otrzymają dostęp do zamkniętych beta testów.

Zainteresowani?

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułZapowiedziano cyberpunkowe MMORPG Corepunk
Następny artykułAshes of Creation Apocalypse bez graczy, MMORPG pokazuje stworzenia
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hary0n

Jakby zainteresowany, ale nie ma się co oszukiwać – będę dalej grać w Cyberpunk 2077 kiedy przydałoby się rozpocząć New World.
Staram się nie wydawać na niepotrzebne gry i przejść całą kupkę wstydu więc odpadam.
Ktoś wie ilu graczy będzie na serwerze? Po kilkukrotnej śmierci moich masywnych 40 osobowych serwerów Conan Exiles nie zamierzam zabierać się za „MMO” tego typu.

UltrasWorldPL

Myślę, że kupię grę i wynajmę własny serwer bo zdecydowanie wolę PvE.