Na dzisiejszy wieczór Ubisoft zaplanował oficjalną prezentację, podczas której fani maja dowiedzieć się nieco więcej o przyszłości The Division 2. Niestety, dzięki konsolowym sklepom oraz południowo-amerykańskiemu Ubosoftowi, część informacji została ujawniona nieco wcześniej niż planowano.

Już po wczorajszych enigmatycznych zapowiedziach ekipy The Division 2 w mediach społecznościowych, część graczy spekulowała o możliwym powrocie Agentów do Nowego Jorku: współrzędne geograficzne, które pojawiły się w tych zajawkach wskazywały dolny Manhattan.

Po dość mizernym wyniku finansowym The Division 2 w pierwszym roku funkcjonowania, było tylko kwestia czasu, kiedy Ubisoft rozpocznie wprowadzanie płatnych DLC. A z racji tego, że rok finansowy w tej firmie kończy się 31 marca 2020, więc nie ma co się dziwić, że już za kilka tygodni pojawi się pierwsze płatne rozszerzenie: Warlords of New York.

Nowy Jork jest zagrożony. Aaron Keener, były agent Dywizji, który stał się łotrem, przejął kontrole nad Dolnym Manhattanem i wspierany jest przez czterech oddanych i wysoko wykwalifikowanych poruczników. Wyszkoleni przez Dywizję, ale wypierający się jej ideałów, są teraz najwyższym autorytetem w mieście i najstraszliwszą siłą, z jaką mieli do czynienia Agenci.

Graj w trybie solo lub w kooperacji:

  • Nowa, porywająca historia;
  • Możliwość podniesienia poziomu postaci na 30, co umożliwi natychmiastowe rozpoczęcie kampanii w Nowym Jorku;
  • Nowy otwarty świat w Nowym Jorku;
  • Zmieniony system progresji postaci z poziomem podniesionym na 40;
  • Nowe taktyczne opcje: egzotyki, wyposażenia i umiejętności.

Rozbudowana gra końcowa, w tym tematyczne trzymiesięczne sezony w The Division 2: Warlords of New York, to narracyjne rozszerzenie do Tom Clancy’s The Division 2 i wymaga posiadanie podstawki.

Zakup przed 3 kwietnia, a otrzymasz strój i broń na 40 poziom!

Dla przypomnienia, Przepustka Sezonowa na Rok 1 dotyczy wszystkich treści wydanych do 1 marca 2020 roku włącznie, a wygląda na to, że Warlords of New York będzie można zakupić już począwszy od 3 marca – co wcale nie oznacza, że tego dnia także zagramy (ale o tym dowiemy się więcej wieczorem).

Zmianie uległ także opis Przepustki Sezonowej, w którym obecnie pojawiła się informacja, że  Warlords of New York nie wchodzi w skład zawartości na Rok 1.

Myślę nawet,  że dodatek ten może nawet nie zaliczać się jako zawartość do Przepustki Sezonowej na Rok 2.

Tak jak wspominałam, oficjalne ogłoszenie nowych zawartości oraz prawdopodobnie podanie w końcu daty premiery Epizodu 3, zaplanowano na dzisiejszy wieczór na godzinę 20:00. Po prezentacji, ekipa The Division 2 znajdująca się w studiu będzie odpowiadać na pytania graczy.

Co ciekawe, po raz pierwszy nie ma narzuconego limitu czasowego na show po prezentacji, co oznacza, że developerzy będą odpowiadać na pytania graczy tak długo, jak uznają to za stosowne.

I podczas, gdy z jednej strony cieszę się, że dowiemy się nieco więcej o przyszłości tej kapitalnej strzelanki, to jakoś nie mogę przestać myśleć o tym, że ten Nowy Jork to taki nieco odgrzewany kotlet. W końcu już tam byliśmy, więc co nowego mogą pokazać nam twórcy?

A co Wy o tym sądzicie?

Poprzedni artykułFinal Fantasy XIV: Ech ci piraci i ich dziwaczne skarby
Następny artykułNew World pozwoli graczom zakładać Osady i objąć posadę Gubernatora