Premierę pierwszej części rozszerzenia Genesis do ARK: Survival Evolved możemy uznać za udaną. Owszem, może i data premiery była kilkukrotnie opóźniana, może i było masę błędów, ale dzięki temu rozszerzeniu pobito także rekord jednocześnie zalogowanych graczy na Steam.

I mimo tego, że druga część Genesis zapowiedziana została dopiero na koniec 2020 roku, to nie oznacza to, że devsi nie zaplanowali żadnych innych nowości na ten rok.

Już latem, wszyscy posiadacze podstawki ARK: Survival Evolved otrzymają dostęp do nowej darmowej mapy: Kryształowe Wyspy. Mapa ta wypełniona jest lewitującymi wyspami oraz oszałamiającymi biomami. Od dłuższego czasu jest jedną z najpopularniejszych map stworzonych przez społeczność i dlatego też zostanie udostępniona wszystkim graczom jako w pełni obsługiwane darmowe rozszerzenie do ARK.

Ponadto, lato 2020 przyniesie także III fazę zmian związanych ze stworzeniami. Część z nich doczeka się nowych modeli i umiejętności, podczas gdy te uważane obecnie za zbyt mocne, zostaną osłabione.

Poprzedni artykułFinal Fantasy XIV: Gildiowy domek z widokiem na morze
Następny artykułMiscreated zapowiada balans broni i pancerzy oraz ulepszenia dla mapy Canyonlands