Rok 2020 zapowiada się naprawdę ciekawie – przynajmniej w No Man’s Sky. Na początku roku studio Hello Games dodało do gry żyjące statki, a wczoraj udostępniło fanom mechy i mnóstwo innych nowości.

Już w zeszłym roku wybaczyliśmy twórcom No Man’s Sky niefortunną premierę tej gry, a najnowsze aktualizacje tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że jeśli tylko studio chce, to potrafi naprawić produkcję, która wydawała się być nie do uratowania.

Od kilkunastu godzin fani No Man’s Sky, mogą zbudować nowy exo-pojazd: mech Minotaur, który nie tylko chroni pilotów przed promieniowaniem i wysoką temperaturą, ale także przyspiesza wydobywanie surowców. Dodajmy do tego także szybsze i przyjemniejsze podróżowanie poprzez górzyste tereny o ile zdecydujemy się zamontować plecak odrzutowy.

Prócz tego ulepszono skanowanie wszystkich exo-pojazdów oraz dodano nowe elementy dekoracyjne w postaci naklejek. Wprowadzono także wiele ulepszeń wizualnych obejmujących między innymi oświetlenie oraz ruchy roślin. Gracze posiadający bazy mogą także w końcu ukryć wszystkie kable, a to dzięki specjalnemu urządzeniu kamuflującemu.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułGreen Hell udostępnia tryb kooperacji i bije rekord popularności
Następny artykułArcheAge Unchained: zagrajcie za darmo w ten weekend!